Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért álmodom olykor erotikusa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodom olykor erotikusakat/furcsákat az exemmel? Gyötör a bűntudat. Miért vannak ezek az érzések?

Figyelt kérdés

Jelenleg 2 éve boldog kapcsolatban élek életem szerelmével értelmével, nem tudnék nélküle létezni már. Az összeköltözést és a közös életet tervezzük. Minden csodálatos vele, a szex is. De néha mégis becsúszik egy-egy álom hajdani exemről. Álmomban megpróbál elcsábítani, megcsókol, megpróbál lefeküdni velem. És érzem a bűntudatot álmomban, tudom, hogy ott a párom, az életem és mégis olyannyira vonz hogy az exemmel legyek valamiért, hogy gyakran engedek neki. De van olyan is, hogy játszok vele aztán pofára ejtem a végén. És van olyan is hogy álmomban ettől sírvafakad és úgy megsajnálom. A valóságban pedig a csóknál tovább nem jutottunk ez is majd 3 éve volt. A páromnak is volt egy barátnője előttem, de ők sem jutottak tovább hisz fiatalok voltak. Szóval ami a szeretkezés illeti még a párommal elsők is vagyunk egymásnak. Nem értem. A valóságban az exem ejtett pofára, bár ez kicsit bonyolultabb ennél. Miután szakítottunk még űzött velem egy csúnya játékok, amolyan se veled se nélküled. Amilyen mázlista vagyok azóta az osztály társam (most végzek) de nem nagyon állunk szóba, ha mégis jópofizik én meg legszívesebben bevernék neki egyet. ÉS vannak napok mikor látom hogy egyedül van és sajnálom. Miért vannak ezek az álmok, ezek az érzések? Olyan érzésem van (bár tudom butaság) mintha megcsalnám a páromat. Nagyon bűntudatom van, és nem merem neki elmondani, soha nem is fogom. Ahogy azt sem merem megkérdezni vajon ő álmodik e korábbi barátnőjével.

Másnak is volt már ilyen? Miért van ez? Mit tehetnék ellen?

Elnézést a hibákért és a hosszú kifejtésért és köszi a segítséget aki tud!

19/L


2014. jún. 21. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
csak engem zavar az a hang amit akkor ad ki a gép amikor zöld pacsit adsz egy válaszra?
2014. jún. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megköszönném ha nem offolgatna itt mindenki, segítséget kértem! Köszi:)
2014. jún. 21. 21:50
 3/3 anonim válasza:
0%

Miért kell mindenkinek zöld pacsi/kéz?

Valami verseny van vagy mi?

2014. jún. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!