Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem?

Figyelt kérdés

van egy srác akivel megismerkedtem. neki van barátnője, nekem pedig barátom. tudom, hogy nem kellett volna, de találkoztam vele pár napja. akkor semmi nem törtènt csak beszèlgettünk. ma ismèt találkoztunk....már csókolóztunk ès volt tipi tapi is. folyton azt kèrdezgette, hogy ugye nem leszek belè szerelmes?

nagyon kedves ès aranyos volt. búcsúzáskor is csókokat adott, de aztán megszólalt, hogy rosszul èrzi magát, hogy megcsalta a barátnőjèt (nem ez volt neki az első fèlrelèpèse). nem tudom mièrt èrzi ezt, mikor ő keresett engem ès ő akart többet mint ismerkedès. nem èrtem mitől változott meg ennyire hirtelen... valaki èrti, hogy mi baja lehet?

èn 19 vagyok ő 23



2014. márc. 3. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Te megcsaltad a palidat, ő megcsalta a barátnőjét.

Összeilletek, ebből is egy tartós kapcsolat lesz, úgy érzem. ^^

2014. márc. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

biztosak vagytok a jelenlegi kapcsolatotokba?

amugy aruld el legyszi, hogy hogy erzed magad es milyen a baratod szemebe nezni? nem szarkazmusnak szantam, 25 l

2014. márc. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem hidegen hagyja, hogy mit érezhet a barátnője, föleg ha ez már nem az első eset. És nem megváltozott hanem csak próbálja elhitetni veled, hogy ő a lelkiismeretes férfi akki megbánja amit tesz.

A násik meg ez a „ne legyél belém szerelmes” kb. annyi, hogy „lassan úgyis belém esel”

2014. márc. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!