Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek ez túl nyálas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek ez túl nyálas lenne, vagy komolyan is vennétek? Mit gondolnátok a lányról?

Figyelt kérdés
Nem vagytok még együtt a lánnyal, de tudjátok mindketten, hogy többet akar a másik. Ha a fiú néha elhanyagolná a lányt, mondjuk nem beszélgetnek pár napot, vagy csak keveset, és emiatt a lány őrültségeket ír a fiúnak teljes meggondolatlanságból, mert már annyira hiányzik neki a fiú. Ha úgy kérne a lány bocsánatot, hogy megváltozik mostmár, csak törődjetek vele többet, és ezután megmagyarázná a kirohanásainak az okát. Azért lennének, mert mikor nem beszélgetnek, a fiú nagyon-nagyon hiányzik a lánynak, már sokszor gondolt a lány arra, hogy milyen érzés megölelni a fiút és a karjai közt lenni, és amikor nem beszélnek, azt hiszi a lány, hogy más csajokkal csinálná ezt, ez szomorúvá teszi, és ezért írja azokat a hülyeségeket. Logikus magyarázat, vagy csöpögős? Pedig tényleg így van, emiatt csináloma hülyeségeket, amiket már bánok, mert nem akarom megbántani ezekkel a fiút. Fiúk, ti mit gondolnátok erről? Elhinnétek, hogy tényleg így van? Mi lenne a reakciótok erre?
2014. jún. 21. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem most így hiányzik egy lány, de nem írok neki, max csak 2-3 naponta egy pár mondatos üzit, mert ha ezt tenném amit te, teljesen kibrándulna belőlem. Szerintem vegyél vissza, az nyerő. Nekem is pokolian hiányzik a lány, de nem lógok rajta.
2014. jún. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős vagy?

Szerintem pont ezt nem szeretik a pasik! :) Még együtt sem vagytok, de már féltékenykedsz.

21/N

2014. jún. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Legeslegeslegelső előtti szabály: MINDIG ŐSZINTÉN! A szög előbb utóbb úgy is kiugrik a zsákból, tisztább ha inkább kidobjuk.
2014. jún. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

a 'más csajokkal'-t kihagyom akkor

Tudom, hogy mekkora hülyeség és gyerekes, amit csinálok, próbálok változtatni rajta, lekötni mással magam, de nagyon nehéz, mert egésznap a fejemben jár, miközben én nem biztos, hogy eszébe jutok, mert akkor nem csak időnként írna.. :(

2014. jún. 21. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!