Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha Édesanyám jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha Édesanyám jól alakuló szerelmi életéről "kell" hallanom, miközben én szenvedek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Édesanyám szerelmi élete végre nagyon jól alakul, megismerkedett valakivel, akivel nagyon jól kijönnek, nagyon szeretik egymást. Ennek én nagyon örülök, tényleg, csak közben szörnyű érzés, hogy én viszont olyasvalaki iránt vágyakozom, aki sose lesz az enyém! Édesanyám rengeteget mesél a kapcsolatáról, csinálunk együtt közös programokat, ahol látom is őket együtt boldogan, meg hallani is szoktam őket beszélgetni, ha épp nincsenek együtt. Tényleg jó látni, hogy boldog, csak közben végig az jön elő bennem, hogy én mindezt nem tehetem meg azzal, akivel szeretném, pedig milyen jó lenne!

Senki nem tud erről a "reménytelen vágyakozás-dologról", meg nyilván az érzéseimről se, és nem is nagyon szeretném elmondani. Csak tanácsot szeretnék kérni, hogy szerintetek hogyan tudnám ezt könnyebbé tenni, kezelni magamban?

Köszönök minden értelmes választ, a többi piszkálódást, nem ideillő b@romságokat meg légyszíves mellőzzétek! Köszi.



2014. jún. 21. 23:39
 1/10 anonim ***** válasza:

ugye nem anyukád párjára gondolsz most?


ha nem, akkor próbálj tisztán csak örülni a kapcsolatuknak, te is előbb utóbb fogsz találni valakit.:)

2014. jún. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
gondolj bele abba, hogy nyilván neki is voltak ilyen időszakai, amikor nem alakultak jól a dolgai. nálad feltehetőleg 20-30 évvel idősebb, szóval azért nem kéne irigykedni rá, majd eljön a te időd is... :)
2014. jún. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hát most sok száz emberke orrára kötöd mégis a dolgot :D na mind1, figyi segítehetek konkréttaban ha írsz privátban, gondolom lány vagy és 16-18 köré tippelnélek de ezeket ugye nem áruétad el, amugy csak légy nyitott és akinek nem kellesz az legyen az ő baja, felejtsd el a hülyegyereket, találsz olyat akinek fontos vagy, mondom konkrétabban tudunk beszélni erről privátban :) 20/F remélem tudtam/tudok segiteni
2014. jún. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem, Isten ments, nem az ő párja. Csak egy olyan férfi, akivel soha nem lehetek együtt, és ezt a reménytelenséget és vágyakozást nem tudom kiölni magamból. Ezért nem is tudok annyira örülni az ő boldogságának, van olyan, hogy szinte zavar is, amikor együtt vannak/beszél a kapcsolatukról (de nem mutatom ki, nem tudnak róla, senkit nem akarok megbántani)....és emiatt lelkifurdalásom is van már!
2014. jún. 21. 23:44
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Amúgy nemsokára 20 leszek, és azért mertem több száz ember "orrára kötni" a dolgot, mert ez egy teljesen anonim oldal.

2014. jún. 21. 23:46
 6/10 anonim ***** válasza:
ne legyel irigy. foleg ne anyadra..
2014. jún. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ilyen az élet, egyszer fenn, egyszer lenn. Lehet, hogy lesz ez még fordítva is, és biztosan lesz még pár hasonló szituáció barátokkal, mikor ők sugároznak a boldogságtól, te meg épp koppantál. Ne irigyeld az ő boldogságukat, inkább örülj velük!:)
2014. jún. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én nem irigy vagyok rá/rájuk, csak még jobban kiváltják belőlem a bennem játszódó rossz érzéseket! De írtam, hogy lelkiismeret-furdalásom is van emiatt, mert nem irigylem Tőle a boldogságot, és nem is szeretném, ha ilyeneket váltana ez ki belőlem.
2014. jún. 22. 00:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Oke, de ne is sajnald magad! Inkabb csak orulj vele. Tudom, ez nehez, de ez az a bizonyos pozitiv szemlelet, ami sokat segit rajtad is.
2014. jún. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
" olyasvalaki iránt vágyakozom, aki sose lesz az enyém" - ez ismerős...
2014. jún. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!