Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 6 év viszonzatlan szerelem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 év viszonzatlan szerelem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szóval van egy olyan kis problémám, hogy hat éve szeretek egy srácot. Igen, én is tudom, mennyire szánalmas. Esély sincs rá, hogy bármi is történjen közöttünk, hiszen lett volna rá elég idő. Próbáltam ismerkedni másokkal, de nem igazán sikerült, utána csak rosszabbul éreztem magam. Tisztában vagyok vele, hogy ez nem megy egyik napról a másikra, de jól jönne egy kis segítség. Valami tipp? 23/L

2014. jún. 22. 03:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt mondta nem kellesz neki?
2014. jún. 22. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbálj minnél kevesebb időt a közelében tölteni és másokkal ismerkedni esetleg (nem is a nagy őt kell keresni, csak barátokat, akikkel eljárhatsz valamerre, elterelik a figyelmedet). Próbálj beletörődni, persze ez nem fog egyhamar elmúlni, de ne álltasd magad, hogy lehet valami belőle, attól csak rosszabb.
2014. jún. 22. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A bátyám barátja, és ő azt mondta, hogy ezért nem akar semmit. Hát aztán ez vagy igaz, vagy nem...

Köszi a tanácsokat, bár kicsit nehéz távol maradnom tőle, pont azért mert nagyon jó haverok a bátyámmal.

2014. jún. 23. 00:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Majd ha neked beüt egy újabb szerelem, akkor automatikusan elfelejted. Így szokott lenni.
2014. jún. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ilyen sok idő után már nehéz elképzelni sajnos.
2014. jún. 24. 01:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!