Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hülye helyzet. Ti mit tennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye helyzet. Ti mit tennétek a helyemben? 23/L

Figyelt kérdés

van egy srác ( nevezzük Daninak) és van egy másik srác ( Marci)

mindkettőjükkel egy általános iskolába jártam, felettem jártak 1-2 vel.

Danival régen "jártam" ( 12 évesek voltunk).. aztán mindannyian más gimnáziumba kerültünk, de Danival néha néha beszélgettünk, viszont ha találkozót beszéltünk meg, azt mindig lemondta ( úgy éreztem mintha csak szórakozna).

2-3 hónapja azonban megkeresett és elkezdtünk randizgatni ( jó volt, kezdtem nagyon megkedvelni Danit.. csak aztán eltűnt és megint úgy éreztem, mintha csak szórakozna)

Marcival is beszélgettem úgy 4 hónapja és felajánlott egy laza szexkapcsolatot, amire azt mondtam hogy még átgondolom. Miután Dani így eltűnt, rá 2-3 héttel megkerestem Marcit és megbeszéltük.. mostanra jutottunk oda, hogy meg van az első szex időpontja.

Csak annyi a baj, hogy közben Dani bocsánatot kért amiért múltkor lerázott és kért még egy esélyt...

Fogalmam sincs mit tegyek


2014. jún. 22. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát hallod azt én se tudom .Vegyél 2 papirt egyikre ird Marci a másikra Dani ..amelyiket kihúzod egy kalapból azt válasszad :-)
2014. jún. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk beszélj Danival, és hagyd Marcit, mert ha most lefekszel Marcival az lehet, hogy megbántja Danit, ellenben Danitól lehet, hogy nem csak szexet, hanem kapcsolatot is kaphatsz.
2014. jún. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd mind a két srácot.
2014. jún. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha önálló döntésekre képtelen vagy, akkor hármasban csináljatok egy estét ahol engeded hogy megalázzanak
2014. jún. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Danit felejtsd el sztem. Csak akkor keres téged ha unatkozik.


A másik fiú egyenesebb kiegyensúlyozottabb lehet.

2014. jún. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Dani egy r0h4dék csak szórakozik szerintem felejtsd el

Marci csak szexet akar, ha neked is ez kell akkor nincs gond

2014. jún. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sztem menj vissza Danihoz,mert meg fogod bánni,ha lefekszel a másik sráccal,mert Danival lehet,h nem csak szexelhetsz,hanem szeretni is fog:D
2014. jún. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szerintem is hagyd mind kettőt :) találsz majd egy olyat aki szeretni is fog és szeretkezni is fog ;)
2014. jún. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Miért kéne hagynia mindkettőt? Itt tényleg ennyi a prűd?

Marci nem kamuzott, nem köntörfalazott, szexkapcsolatot akar amire a kérdező hajlandóságot is mutat.


Kérdező:

2 legyet egy csapásra. Érezd jól magad Marcival, Danit meg tedd próbára. Bocsánatot kért, fogadd el, lássuk komolyan gondolta-e.

Mivel Marci laza szexkapcsolat, nincs megcsalás, nincs bla bla, kiléphetsz belőle bármikor. De az is lehet, hogy Dani megint behúzza a satuféket és akár Marcival lehet komoly is. Bár erre nincs sok esély.

Ne hagyd, hogy az idődet vesztegessék mások.

A húszas éveid hamar elröppennek, 30 felett pedig szívás nőnek lenni.



24F

2014. jún. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Adj még egy utolsó esélyt Daninak, addigra told el az "első időpontot" Marcival.

Ha Dani megint elszalaszt, vissza Marcihoz... mármint ha tényleg szeretnél egy olyan kapcsolatot. Én még gondolkodnék rajta, és esetleg megvárnám a bizonyos Harmadikat...

Sok szerencsét.

2014. jún. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!