Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki, hogy ez a helyzet nekem így nem jó?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátom (én talán többet érzek, mint barátság, de ez most nem számít) és mostanában úgy érzem, hogy kezd elhanyagolni.

Kb 3 hónapja ismerjük egymást és naponta beszélgetünk facebookon (élőben sajnos nem, mert nagyon messze lakunk egymástól). Mostanában viszont mindig akad valami fontosabb dolga, ezért ritkábban beszélünk. Ez meg nekem nem jó... nagyon hiányzik esténként, mert megszoktam már, hogy beszélgetünk de az utóbbi egy-két hétben 20-30 percet kell várjak, hogy írjon valamit.

Mit tegyek most? Hogyan mondjam el, hogy nen jó ez így?

Válaszaitokat előre is köszönöm :)



2014. jún. 10. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
nem olvastam el, de mond neki ha szerec teBU ZI akkor nyalj ki itt mindenki előtt
2014. jún. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha messze laktok egymástól akkor kár erőltetni, megvan a baráti köre akikkel találkozik, akikkel megbeszélik az aktuális dolgokat.

Nekem is volt ilyen barátom akivel messze voltunk és neten tartottuk a kapcsolatot. Jókat beszélgettünk, meg tetszettünk is egymásnak, persze tudtuk, h a távolság miatt nem működhet. Szép lassan el is váltak útjaink neten is. Egyre kevesebbet érdeklődtünk egymás iránt stb.

2014. jún. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mond meg hogy neked több törődésre van szükséged hogy érezd a szeretetét és szeretnéd ah többet foglalkozna veled
2014. jún. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért érzed, hogy elhanyagol, azért merült fel benned, mert igényled a törődését, és igen is számít, hogy többet érzel, minden ebből adódik. Én úgy gondolom, ha van köztetek egy erős kapcsolat, akkor ezt szóvá teheted neki, mármint, hogy te több törődésre vágysz. De valóban neki is megvan egy adott baráti köre, és a facebookon sem lóghat mindig.
2014. jún. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!