Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt a fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a fiúk?

Figyelt kérdés

Konkrétabban egy fiú.

Suliidőben állandóan kereste a társaságomat, sokszor együtt lógtunk, nevettünk, jól éreztük magunkat egymás társaságában.

Én többet érzek iránta ami állítólag látszik rajtam de azt nem tudom hogy ő mit vett észre belőle.

A lényeg hogy elvoltunk így suliidőben de most már egyre inkább figyelmen kívül hagy. Mintha észre se venne. Levegőnek néz. Ha valami sulis dolog érdekli akkor megkérdez de ennyi. Facebook beszélgetést is szinte mindig én kezdeményeztem. Egy párszor már sikerült megbántania és bevallom hogy most is miatta őrlődöm.

Egyébként általában 1-2 hétig elvoltunk aztán pár napig bunkózott. Ha látta hogy rossz napom volt szomorú voltam nem igazán hatotta meg.


Mit akar? Miért csinálja ezt és mit kezdjek vele?


16l



2014. jún. 22. 17:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

1 16 évesen tapasztalatlan vagy.

2 ne általánosíts.

2014. jún. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem érez irántad semmit, csak te meg többet érzel iránta, mint barátság, így felnagyítod az érzéseidet, hogy nem foglalkozik veled, meg nem érdekled őt kellőképpen...annyira érdekled őt, mint haver, nem több, ebbe belefér az is, hogy nem beszéltek minden nap... meg ilyenek
2014. jún. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mondd el neki mit erzel, a leirtak alapjan nincs sok veszteni valod szerintem.
2014. jún. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Első: írtam hogy 'EGY FIÚ'


Második: fáj. de látom benne a logikát.

2014. jún. 22. 17:15
 5/12 A kérdező kommentje:
De sok veszíteni valóm van mert amikor nem egy utolsó bunkó f_sz akkor egy nagyon jó barát és imádok vele lógni. Egyszer már vallomást akartam tenni neki, de hálisten lebeszéltek róla, mert úgysem tekint rám úgy és csak elrontanám az eddig felépített 'kapcsolatot' ha ezt lehet annak nevezni. Maradjunk inkább a barátságnál. Szóval a lassan felépítgetett barátságot.
2014. jún. 22. 17:17
 6/12 anonim ***** válasza:
Rád unt szeretne másokkal is lógni lehetséges, hogy csak barátként érdeklődött felőled, de gondolom észre vette, hogy te nem barátként tekintesz rá emiatt kerül kellemetlen az egész szituáció számára.
2014. jún. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Úgy írtad "Miért csinálják ezt a fiúk" Nem úgy hogy miért csinálta ő ezt,vagy miért csinálta ezt a fiú.Am semmi konkrétat nem akar.
2014. jún. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Első.K___aszott. Sor.
2014. jún. 22. 17:25
 9/12 anonim ***** válasza:
Látom!DE a kérdés nem az és az megtévesztő!!
2014. jún. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Légyszíves hagyjuk már. Nem akarok vitát ebből tényleg. Nem akartam általánosítani csak így jött. :(


Hagyjuk ezt. Inkább adj valami tanácsot, választ.

2014. jún. 22. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!