Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy engem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy engem is észrevegyenek a fiuk?

Figyelt kérdés
Nem vagyok csúnya, szerintem:)) 177 cm vagyok kb, 70 kg es 15 éves. Sosem volt meg párkapcsolatom, es nem tudom mit tegyek h legalább esélyem legyen arra, hogy legyen. Mindig minden fiúval bele lépek a barát zónába es ez jo, mert oket a barátaimnak tekintem de sosem volt meg olyan h valami ugy közeledjen hozzam mint egy fiú aki akar valamit...kiváncsi lennék a véleményetekre:)

2014. máj. 24. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
9%

nyugi,hamarosan előkerül az a pasika,amelyik a nőt is látja majd benned,

-de akkor meg nem azonnal írni ide ám,hogy : most mit tegyek mindenki csak megakar dugni ))

2014. máj. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, most fejezted be az általános iskolát, ne temesd már magad, mert még "nem volt párkapcsolatod"! Nem ismerlek, így nem tudom miért nem keltetted még fel egy fiú figyelmét sem, de ennyi idősen, azt hiszem, ez még messze nem sorscsapás.
2014. máj. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

Hát minden bántás nélkül: 6cm-rel vagyok magasabb és 5kg-mal vagyok könnyebb nálad, és már van két gyerekem.

Igazából még ez sem lenne végzetes hátrány, szerencsére újra dívik a szép arc keresése.

És a saját véleményem... nincs fiú-lány őszinte barátság. Ott valami van, csak lehet nem veszed észre.

2014. máj. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én speciel 20 évesen találkoztam először olyan férfival aki nőként szóba állt velem. És mégis itt vagyok.


Az igényeidet megértem, hisz tini vagy a hormonjaid tombolnak férfiért kiállt minden porcikád, de a te korodban még a fiúk is kispályások ezért a feltűnőbb, nyitottabb, harsányabb lányokat keresik. És ha te nem vagy ilyen akkor egyenlőre nem is fognak megcélozni, mert a fiúknak nagy lépés az, hogy kiszemelnek és odamennek. A könnyebben fűzhető lányoknak nagyobb sikereik vannak.


Ne búslakodj, eljön a te időd. :)

2014. máj. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Észrevettek Téged, hidd el! Csak legfeljebb még Te nem tudod meglátni ennek jeleit:-)
2014. máj. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én 19 vagyok 160 cm és 50 kg, mégsem volt még párkapcsolatom :(
2014. máj. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vigyetek el engem is lassúzni srácok

vigyetek el innen, mert nem jön ide más


köszöni az anyám, hogy lassúztok velem

Aggódik, hogy tél lesz, jönnek majd a bálok

és én otthon nézem a hóesést.


:)

2014. máj. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!