Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én próbálnék ki egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én próbálnék ki egyszer egy "gazellatestű" férfit?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, aki szálkás, hihetetlenül izmos, de nincs rajta zsír, így tipikusan mozgás közben szépen kirajzolódik az izom minden testrészén. A hasuk nagyon kockás, a fenekük kemény és izmos, 190 centi magasak, hosszú és szálkás lábaik vannak, amik vékonyak, de mégis rohadt izmosak, olyanok, mint egy gazella :D Annyira rá vagyok kattanva erre az antimackós és antikigyúrt testalkatra *-* Egyszer lefeküdnék egy ilyennel. Nektek mi a véleményetek erről? Egyedül vagyok ezzel? Ismertek ilyeneket?
2014. jún. 22. 21:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
nincsenek kissé magas elvárásaid? Persze hogy bejön az ilyen nekem is,de számomra ezek nem elengedhetetlen paraméterek..
2014. jún. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Szerintem nem írtam ilyet, hogy csak ezeknek van esélyük... :D
2014. jún. 22. 21:38
 3/27 anonim ***** válasza:
egy biztos, szivesen ismerkednék veled :)
2014. jún. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
Én 190cm magas vagyok,hosszú és szálkás lábakkal,de a hasam nem kockás,valamint nem vagyok "hihetetlenül izmos"...
2014. jún. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Dönts már el mit akarsz. Először egy izmos férfit aztán meg egy nem kigyúrtat..


Amúgy ezen nem tudom mi a nehéz,minden 2. huszonéves srác ilyen.

2014. jún. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Én eléggé karban tartom a testem, ha tehetem majdnem mindennap edzek de sajnos nem jött még össze ilyen pasi, pedig megérdemelném basszus! :D
2014. jún. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Ja és hogy lehet valaki egyszerre vékony meg izmos? Gondolkozz már..
2014. jún. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Ha találsz belőle kettőt, a másikat bevállalom :)
2014. jún. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Akik nem értik, látszik, hogy még nem láttak ilyet. :D Szar nektek.
2014. jún. 22. 21:42
 10/27 anonim ***** válasza:

6-os én elhiszem hogy sokat dolgoztál magadért de ilyen testtel nem rendelkezel női formában az biztos.


Sajnos egy ilyen az élsportolókon kívül másnak fenntarthatatlan.Ez nem akarás kérdése.

Persze ha nem baj ha szteroidon van..

2014. jún. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!