Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én próbálnék ki egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én próbálnék ki egyszer egy "gazellatestű" férfit?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, aki szálkás, hihetetlenül izmos, de nincs rajta zsír, így tipikusan mozgás közben szépen kirajzolódik az izom minden testrészén. A hasuk nagyon kockás, a fenekük kemény és izmos, 190 centi magasak, hosszú és szálkás lábaik vannak, amik vékonyak, de mégis rohadt izmosak, olyanok, mint egy gazella :D Annyira rá vagyok kattanva erre az antimackós és antikigyúrt testalkatra *-* Egyszer lefeküdnék egy ilyennel. Nektek mi a véleményetek erről? Egyedül vagyok ezzel? Ismertek ilyeneket?
2014. jún. 22. 21:35
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

#14


Átlagembernek is ugyan úgy megoldható, csak le kell mondani az alkoholról, cigarettáról, meg nem kell költeni szórakozásra, és akkor megvan rá a pénz. meg ha tud főzni az ember, akkor előre meg is tudja magának csinálni az ételeket, 2 órán belül simán magvan.

2014. jún. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
*megvan
2014. jún. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
#13 Fuuu de nem jön be az a másik :| Túúúl izmos, nagyon izmos. Az ilyet át sem érem. :D
2014. jún. 22. 22:01
 24/27 anonim ***** válasza:

Örülnék ha szövegértés menne, de akkor segítek ;)


"Hol lenne izmosabb? Te komolyyan beszélsz? A mellkasa teljesen lapos,a karja sokkal vékonyabb és a háta is kisebb. "


Én ezt írtam: "Ő legalább ugyanannyira izmos " nem azt, hogy izmosabb. (de egyébként az se kizárt, tudod az izmok mennyiségét, nem a váll kerülete adja, mert az genetika...


"A másodikat zsírosnak nevezni enyhe túlzás.."


Ember, te hol olvastad, hogy én azt írtam "zsíros" ?:D Azt írtam, hogy "csak a másikon van zsír is és nincs leszárítva " Van zsír! Nem zsírdisznó. tanulj meg szöveget értelmezni!

2014. jún. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Na jó, most ellent mondtam magamnak: Szóval visszavonnám azt, hogy "túúúl izmos", inkább azt mondanám, túúúl "vastag", nem szálkás, nem gazellás.
2014. jún. 22. 22:02
 26/27 anonim ***** válasza:

Gratulálok hogy a fogalmazási módon kötözködsz..


1) Ha ennyire acsarogsz akkor írom úgy ahogy neked tetszik : közel sem annyira izmos. Genetikailag vagy nem edzett annyit,a lényeg hogy sokkal vékonyabb.


2) A másodikon te hol látsz jelentős zsírt? Sehol. Hiába szárítják le még akkor is sokkal vaskosabb lenne..rajta nincs annyi hogy bármennyivel is nagyobb tömegűnek mutassa.


Jó lenne ha gondolkodnál is.

2014. jún. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Már megint a jelentős zsírral jössz... :d Azt mondtam VAN rajta zsír, nem azt hogy jelentős. atyaég. nem hiszem el...tényleg ilyen nehéz értelmezni egy kva szöveget ?:D
2014. jún. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!