Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha választanod kéne aközött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha választanod kéne aközött hogy igazad legyen vagy hogy kedves legyél Te melyiket választanád?

Figyelt kérdés

2014. jún. 22. 23:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az igazat!
2014. jún. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
az igazat amit kedvesen mondanék el
2014. jún. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szinte mindig igazam van, szóval most már végre kipróbálnám a második variációt is.
2014. jún. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem mindig igazam van, és ha nagyon akarok, tudok kedves is lenni. :)))


Úgyhogy nem feltétlenül kell választani. :D


De ha kellene, akkor is inkább azt választanám, hogy igazam legyen. :P

2014. jún. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire véresen komoly az ügy. Ha valakit emiatt elveszíthetek, lehet, inkább kedves lennék, és nem érdekelne, hogy igazam legyen. De ha a becsületemről van szó, akkor inkább legyen igazam és veszítsem el azt, aki nem tisztel engem.
2014. jún. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

igazat !!

kedves nem vagyok . és nem is akarok az lenni

2014. jún. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
a sok bunkó....:D
2014. jún. 22. 23:34
 8/12 Mr. Truth ***** válasza:
Igazam legyen... A nők ugyis a tahókra buknak... Akkor minek vagy kinek legyek kedves?
2014. jún. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az igazat, csak is a színtiszta igazat!
2014. jún. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Apróságoknál szerintem nem érdemes annyira ragaszkodni az igazunkhoz. Főleg, ha a másik sokat jelent nekünk. :)
2014. jún. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!