Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a lányok szívtelene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a lányok szívtelenebbek, könnyebben és gyakrabban szakítanak egy komoly kapcsolat után mint a pasik?

Figyelt kérdés
2014. jún. 23. 11:55
1 2
 1/13 DanteSparda ***** válasza:
40%
igaz
2014. jún. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hm. Én a padlón voltam egy darabig, míg az exem állítólag csak kicsit magába fordult... de biztos így van.
2014. jún. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen szétestem szakítás után, azt sem tudtam, mi lesz velem nélküle ... ő a haverjaival sörözött, mintha nem egy 4 éves kapcsolatot dobott volna el. De tuti a lányok a szemetek, mint itt gyakorin mindig.
2014. jún. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én teljesen magamba fordultam másfél évig. Az exbarátom már egy hónap után más csajt döngetett és le se szart.
2014. jún. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Attól függ. A Férfiak általában akkor szakítanak, ha elegük van. A nők pedig legtöbbször akkor, ha már az utód elő van melegítve. - Mindez a házasságra és a válásra nem feltétlen igaz.


Nők új pasi nélkül csak szélsőséges esetben szakítanak (a pasi nagyon megváltozott, agresszív stb) Ezért legtöbbször ha dobnak, akkor azért teszik hideg vérrel és szívtelenül mert már van új. A férfiak meg azért lazábbak szakítás után, hiszen elegük volt már, idegesítette őket a lány és megkönnyebbültek. Irány a haverokkal sörözni.


27/F

2014. jún. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem elég sok csaj felvette, ezt a leszarom stílust. Semmi sem érdekli őket. Például kérdeztem az egyiktől aki semmilyen módon nem védekezett, hogy nem zavarná ha teherbe esne?! Mondja nem. Rá 2 hétre szakított is a pasijával és az is hidegen hagyta.
2014. jún. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
# 5, ezt cáfolom. Én 6 pasimat dobtam ki, és csak az elsőnél volt már meg az új. A többinél már felnőttem, és azért dobtam ki őket, mert rájöttem hogy nem illünk össze, nem feleltek meg az igényeimnek és idióták voltak. Az elsőt leszámítva, nem volt egyiknél sem meg a következő jelölt. Most is szakítottam tegnap, mert hülye elvei voltak a srácnak, nincs jelölt.
2014. jún. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem ertem, miert kell MINDIG ALTALANOSITANI!??
2014. jún. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
te kis provokatív kérdésfeltevő, bár ne szólaltál volna meg!
2014. jún. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
5. ezt én is cáfolnám, ha nem gond. kétszer fordult elő az általad említett eset, a többinél nekem volt elegem az adott pasiból (agresszív csak egy esetben volt, de 4 hetet nem neveznék kapcsolatnak).
2014. jún. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!