Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan nő, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő, akinek sikerült elcsábítania egy komoly kapcsolatban élő férfit? Hogyan csináltad?

Figyelt kérdés
Csak a kérdésre szeretnék választ kapni, az egyéb ítélkező hozzászólásokat hanyagoljátok.

2014. máj. 22. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Sikerült, úgyhogy magamat adtam és nem vagyok megjátszós.
2014. máj. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
anyádnak :D
2014. máj. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

"egy komoly kapcsolatban élő férfit" nem lehet.

ha meg el lehet, akkor nem felel meg a kritériumnak.

2014. máj. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
A munkahelyemen az első nap megláttam egy férfit, aki nagyon megtetszet és elkezdtem kiagyalni hogyan tudok minél többet vele lenni, pl. egy időben fénymásoltunk, egyszerre mentünk ebédelni, egyidőben iszogattuk a kávénkat, sőt még egyszerre is értünk oda a munkahelyre. Pár hét alatt nagyon jó viszony lett közöttünk és meghivattam vele magam ebédelni és után felmentem hozzá és jól összejöttünk. Utána derült ki, hogy van egy ovodás koru kisgyereke és felesége. Amikor kiderült, hogy összejöttünk a feleség rendezett egy nagy cirkuszt és fogtak a gyereket és elköltözött a barátomtól én meg felköltöztem hozzá..Beadták a válópert, eladtuk a közös lakásukat, a barátom vett egy másik lakást ahová átköltöztünk és 2 év huzavona után hozzámentem feleségül. Nem is tudom eldönteni, hogy ez elcsábitás volt-e, vagy inkább mind a ketten akartuk és nem is kellett igazán csábitanom.
2014. máj. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Akit el lehet csábítani, az nem él komoly kapcsolatban...
2014. máj. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%
Kedves 4-es, büszke lehetsz rá, hogy ilyen "klassz" férjed van, aki képes megcsalni a feleségét. Amikor majd téged csal meg (mert meg fog, abban biztos lehetsz, aki 1x megteszi, az máskor is meg fogja), akkor jön a rinya, hogy úristen milyen szemét, hogy ezt tette. A kérdezőnek meg csak annyit, hogy annyi hal van a tengerben, miért olyan kell, aki a másé? Ha tényleg jó kapcsolatban él, akkor nem fog sikerülni, ha meg sikerül, akkor annyit is ért az a pasi.
2014. máj. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem biztos, hogy jó kapcsolatban él. Csak azért gondolom komolynak, mert együtt laknak. De manapság ez egyáltalán nem azt jelenti, hogy nagy a szerelem és minden rendben. Sokan évekig tengődnek rossz kapcsolatban, mert nem mernek lépni, vagy valamiért úgy a kényelmes és várakoznak. Azért ő kell, mert nagyon megfogott és iszonyatosan vonzódom hozzá.
2014. máj. 23. 18:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Értem én, hogy nagyon megfogott és vonzódsz hozzá, de ha esetleg veled megcsalná a bnőjét, akkor utána nem gondolnál te is később arra, hogy veled is megteszi ugyanezt, amikor majd mást is észrevesz? Én nem tudnék egy ilyen férfiban bízni.
2014. máj. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De nagyon sok férfi megcsalta már életében valamelyik barátnőjét. Ezt az aktuálisnak vagy elmondja egyszer, vagy nem. Szóval akkor a férfiak minimum negyedével alapból nem kellene ismerkedni,illetve megbízni bennük, mert korábban volt hogy nem voltak hűségesek valakihez. De lehet nem is a negyedére, hanem inkább a felére igaz:(
2014. máj. 23. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!