Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire tartanátok zakkantnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartanátok zakkantnak, ha rejtett számon felhívnám a pasit aki tetszik? :D

Figyelt kérdés
Nem szólnék bele, csak hallani akarom a hangját. Nem, a számát nem mástól kértem el...:D tudja az én számomat.
2014. jún. 23. 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez nem zakkant, inkább gyerekes. De ha jól esik, akkor csak nyugodtan. Én is csináltam ilyet többször is, igaz kb 15-16 éves koromban.
2014. jún. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Ez elég beteg! Miért akarod zaklatni? Inkább hivd fel,mutatkozz be,és mondd el neki,hogy tetszik neked!
2014. jún. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel. Nem te vagy az első lány aki ilyet csinál.
2014. jún. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hívd fel és hörögj bele, hogy én öltem megy kutyádat...még meleg volt a teste miközben az ánuszát dugtam...ma este TE következel...és utána nem teszed le, csak hallgatsz, amíg Ő meg nem szakítja a vonalat...
2014. jún. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát egyáltalán nem érdekel, hogy zakkant vagy csináld oszt kész nem kell engedélyt kérni tőlünk nyugodtan zaklasd, kínozd így viselkedik egy szerelmes ember... akarom mondani asszony! :DDD
2014. jún. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor legalább suttogj bele annyit, hogy "szeretlek"... :D A suttogásból úgyse derül ki, ki vagy...
2014. jún. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én egyszer jártam így egy csajjal, minden lefekvés előtt eljátszotta. Mármint amikor ő ment aludni, függetlenül attól, hogy én aludtam-e már éppen. Rövid úton elküldtem a k*rv* anyjába. Pedig még tetszett is.

Szánalmas, gyerekes viselkedés

2014. jún. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem aranyos. :D

hány éves vagy?:D

2014. jún. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem zaklatnám mindennap. :D csak egyszer akarom így felhívni. Az a helyzet, hogy szerintem én régebben tetszettem neki, de akkor nekem ő még nem. De most meg odavagyok érte, mindig írok neki, ő meg nem nagyon foglalkozik velem.. :(

Őőő, 18 éves vagyok...:D

2014. jún. 23. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!