Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon élvezte a csókot, jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon élvezte a csókot, jó volt neki?

Figyelt kérdés
Buliban voltam barátnőmmel, és elkezdtem szemezni egy fiúval akit ismerek, és következő pillanatban már vele táncoltam. Nem is telt el sok idő és már csókolóztunk. Hosszú ideig tartott, ő közben markolászta a fenekemet, felemelt, próbált benyúlni a nadrágomba(amit nem hagytam), és ez így ment egész este. Szerintetek élvezte?

2014. jún. 23. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Sírt közben olyan rossz volt, azért csinálta
2014. jún. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem élvezte volna akkor abba hagyta volna..
2014. jún. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez a híres csajlerázó koreográfia. Nem igaz, hogy nem vetted észre.
2014. jún. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
azért létezik még "néhány" dolog, amit jobban élvezett volna, de ezt a kavargatást is biztosan élvezte :)
2014. jún. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam itt ért volna véget a történet.
2014. jún. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért teszel fel hülye kérdést, de komolyan? Menőzni akarsz, vagy mi?
2014. jún. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!