Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtiszteltetésnek kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nevemrusnya kérdése:

Megtiszteltetésnek kellene vennem, hogy a földkerekség legrusnyább embereként élhetek?

Figyelt kérdés
Lélegzetelállítóan rusnya vagyok,a lányok rettegnek,ha csak egy légtérbe kerülnek velem,nehogy rájuk nézzek vagy megszólítsam őket,ezáltal rájuk ragasszam a rusnyaság betegséget.A testemen sem tudok változtatni,hiába edzek sokat és zabálok,mint egy ló,a legaránytalanabb és legundorítóbb testtel rendelkezem,pókhas és kis horpadt mellkas,vézna lógó karok,pálcika kacska lábak...nevetséges a kinézetem!!!
2014. jún. 23. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Vedd megtiszteltetésnek.!
2014. jún. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen. vedd megtiszteltetésnek
2014. jún. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor edzél normálisan, vágasd trendire a hajad, menjél el kozmetikushoz, növessz borostát, ennyi amit tehetsz a külsőddel.
2014. jún. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Aye, ez megtiszteltetés. De gondolj arra hogy az elefánt ember még nálad is rusnyább volt!
2014. jún. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Küldesz képet? :D
2014. jún. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem. A megtiszteltetés a legrusnyábbnak, az első helyezettnek jár. De te (ebben is) a sokadik vagy csak szerencsére.
2014. jún. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ez újra a magas, vékony srác 180centi 88kg :D



hát ha ez megvígasztal örülj, hogy nem vagy emellett még nagyon alacsony is, a lányok az alacsony fiúktól még jobban hánynak, tapasztalat

2014. jún. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Valamelyik nap az utcán elment mellettem egy ember. Egyértelműen valamilyen betegsége volt, az arca olyan volt, mint egy bernáthegyinek, csak szőrök helyett lilás foltokkal. Lengő toka, pici malacszemek, satöbbi. Testileg nem is figyeltem, a zebrán velem szemben aránylag gyorsan ment el. Őszintén szólva nagyon sajnáltam. Ennyire egyértelműen csúnya embert még sosem láttam. Még csak nem is emberi volt az arca. Szerintem annál rosszabb te nem lehetsz, az biztos.


Nálad elsősorban inkább az lesz a baj, hogy siránkozol, ahelyett, hogy bármit is csinálnál. Megfelelő táplálkozással és testmozgással egész biztosan helyre tudnád pofozni magad valamennyire testileg. A pókhas és vékony végtagok kérdésében 100%, hogy tudnál dolgozni mindenesetre. Csak igen, nem a gép előtt kéne ülni 0-24, hanem felkelni, és nekiállni beszélni egy szakértővel, aki megmondja, mit, mennyit, hogy egyél, és ehhez mit hogyan mennyit mozogj.

2014. jún. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amiket leírtál mind nem gond, ha mocskosul sok pénzed van.
2014. jún. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!