Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg megtiszteltetésnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg megtiszteltetésnek kellett volna vennem, ha lefekszik velem?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és szűz. Randizgattam egy eléggé tapasztalt idősebb fiúval. Tisztában voltam a múltjával, de azt mondta megváltozik értem. De ennek nem láttam jelét, ezért megmondtam neki, hogy nekem így nem fog menni, és inkább legyen vége. Erre ő nem mondott semmit, csak ott hagyott. Később beszéltünk, és akkor megkérdeztem tőle, hogyha annyira szeret (mert utólag ezt állítja), akkor miért nem próbált meggyőzni erről. Erre azt a választ kaptam, hogy nem fog könyörögni egy szűz p*csának, és megtiszteltetés lett volna inkább, hogy lefekszik velem, és megtanít szexelni. Mert itt ő csak adni tudott volna, én viszont semmit sem tudtam volna adni. Eddig abban a hitben éltem, hogy azért egy fiúnak jólesik, ha egy lánynak ő lehet az első. Ő viszont azt mondta, hogy inkább szerezzek tapasztalatot, mert hülyeség ez az egész szüzesség dolog, és senki nem kíváncsi arra, hogy a barátnője ártatlan. Nem misztifikálom túl ezt a szüzesség dolgot, nem mondom azt, hogy ez egy hatalmas érték, de azért egy kicsit sem lehet tisztelni érte, hogy nem dugtam mindenkivel? És tényleg ekkora kegy lett volna tőle, ha lefekszik velem?


Előre is köszi a válaszokat!


2009. márc. 16. 20:26
1 2
 1/15 Thurston ***** válasza:
94%
Neki lett volna megtiszteltetés, ha lefekszel vele...
2009. márc. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
uuu hatalmas bunko a srac!!!! orulj h megszabadultal tole es nem ra pazaroltad a szuzesseged h kesobb ezen szomorkodj es tonkretegye a kesobbi kapcsolataid is. szerintem becsulendo h szuz vagy, h nem fekudtel ossze fuvel faval es nem 13 evesen, tudatlanul kezdted. csak gratulalni tudok. sok sikert es nem veled van a baj!!!
2009. márc. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
dehogy...úristen miylen férfiak vannak... nem megtiszteltetés neked ha lefekszik veled...annak közös megtiszteltetésnek kéne lennie h egymásnak adjátok magatokat... és az sem igaz h nem tudnál neki tanítani semit,mert igenis egy szűz lány is képes újatmutatni,mert attól pl elméletben tudhatja...szóval sztem jobban jártál hogy már nem vagy ezzel a fiúval...
2009. márc. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%

Röviden és tömören egy érzéketlen tusko az a faszi. hagyd ott, Tudom könnyü mondani. Sok fiu a fél kezét odaadná, ha egy szüzlányal lenne dolga.

Ha akkarsz irhatsz nekem privátba is. :-)

ne keseredj el, fel a fejjel.

2009. márc. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
ja es mi az h te semmit nem tudsz adni???? a szuzesseged nem eleg? es attol mert ez az elso alkalom nem jelenti azt h tuskokent fogsz 1 helyben fekudni o meg csinaljon mindent. a legtobb srac szerintem megtiszteltetesnek erezne es orulne ha o lehetne az elso!!
2009. márc. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

ez tényleg egy bunkó! ne is foglakozz vele! sztm csak arra hajtott!


Tudod kutyából nem lesz szalonna!

Azt meg hogy szeret nem mondani kell hanem éreztetni!!!

2009. márc. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom és te hogyhogy nem rúgtad szájba :O ??? Ha nekem ilyenekt mondana vki alap hogy pofánvágom ,jézusom ez megőrült!!! Elne kezdj ezen agyalni hogy még neked lett volna megtiszteltetés :O pfff
2009. márc. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azért mondtam neki, hogy legyen vége, mert éreztem, hogy csak arra kellenék neki. Viszont rosszul is érzem magam, hogy eddig hülyítettem. Valahol már a legelején tudtam, hogy nem fog meváltozni, de hinni akartam benne. És most azért fáj, hogy ilyeneket vág a fejemhez. Félek belekezdeni egy új kapcsolatba. Tudom, hogy hülyeség.

2009. márc. 16. 20:35
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen:Naggggyon jól tetted,hogy nem adtad oda magad.Sok férfi örülne ha szűz nőt kaphatna....egyik,hogy ezt nem lehet adni,ez nem tárgy,hanem fogalom.Ezt kiérdemelni lehet.Másik,hogy a férfi saját elképzeléseire tanithatja a lányt.Kicsit önzőség,de ha min két fél akarja nincs akadály.Ha jól sikerül állandóan akarja a nő,de rosszul is elsülhet,ami komoly lelki problémát okozhat

30/f

2009. márc. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

ismerek ilyet :P

Jól néz ki, szép, gazdag, és elég laza...de a nőket az ujja köré csavarja, de az elején azt hiszed hogy csak te vagy...tök jól csinálja...aztán kiderül hogy ugayanezt teszi fél mo val XD

agyatlan budai b.rom

2009. márc. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!