Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm eleinte jól bírta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm eleinte jól bírta a kritikát, mióta összeköltöztünk elkezdett úgy beszélni velem mint az anyám. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mármint folyton megy az értelmetlen hiszti, meg ha megkérem valamire folyton akadékoskodik, néha elmegy a füle mellett, vagy kitérő válaszokat ad. Kicsit olyan érzésem van mintha a szexre se vágyna már annyira, legalábbis nem nagyon ügyel arra, hogy kihívó legyen. Kicsit aggódom.


Most összeköltöztünk. Erre ilyen lett, én meg gondolom jól át leszek verve.


2014. jún. 23. 21:17
 1/3 A kérdező kommentje:

Ja nem mindig megy ám ez, de érzem, hogy a konfliktushelyzeteket általában uralja.

Ha bajom van valamivel hirtelen neki lesz baja, stb.


Nem vagyok egy papucs típus ezért nem is értem. Meg fog lepődni ha otthagyom? Azt gondolja azzal, hogy hozzáköltöztem megfogott? Nem költöttem el több pénzt nála mint egy albérletben tettem volna, nem vagyok megfogva. Összecsomagolok és bármikor elmegyek. Szóval nem értem.

2014. jún. 23. 21:19
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lenne egyszerűbb vele megbeszélni?
2014. jún. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mire kéred meg?..ugye nem arra hogy főzzön rád meg mosson meg cserélje a pelenkádat? :D
2014. jún. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!