Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek anyám miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek anyám miért nem kérdezett soha a párkapcsolataimról?

Figyelt kérdés

Soha egy barátom (sem szerelmem, sem barát, se haver)sem járt nálunk (gyerekkoromban sem), mivel apám durva, agresszív viselkedését szégyelltem és ma is ugyanez van. Már dolgozom, igaz otthon lakom még, mert a fizetésem kevés az albérlethez.

Anyám sem szerette, ha hozzánk bárki is jön, szerintem ő is megkönnyebbülésnek vette, hogy én ezt igyekszem megoldani a magam módján. Amúgy apám sokszor ki is mondta, hogy hozzánk akárki nem teheti be a lábát. Ő egy beteg ember, mármint ami az elméjét illeti s ezt itt, ahol lakom többnyire mindenki tudja.

A mostani párom sem volt még nálunk, de mondta, hogy ő ezt megérti. Igazából akik közel álltak hozzám, mindig megértették. Amit máig nem értek az az, hogy anyám miért nem kérdezett szerintetek soha a fiúimról, a szerelmeimről? 29/Nő


2014. jan. 16. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Te hányszor kérdezted meg anyád mit szeret apádon?
2014. jan. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert alapvetően az a természetes, ha te mész oda és mondod. Egyébként meg egyszerűen szar a kapcsolatod anyáddal, nem bántásból mondom, de így van. Én bármikor bármivel fordulhatok - és fordulok is anyához, ő is mindig érdeklődik irántam.
2014. jan. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első válaszoló, hidd el, sokszor, de őminidg azt válaszolta, hogy nem akarja eladni a házat és lakásba költözni. Egyedül meg nem tudja fenntartani.


Ami azt illeti, én képtelen vagyok megnyílni annak, aki soha nem érdeklődik. Még csak udvariassági szinten sem.

2014. jan. 16. 20:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért az szomorú, hogy a saját anyád előtt nem tudsz megnyílni. Ez már ennyi idősen veszett ügy.
2014. jan. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az elcseszett, és megrökönyödött családi morál miatt ilyen veled anyud.

Az én anyám sem kérdezett soha a barátnőim felől, soha egy szót..

Nálunk is ugyan ez volt, hogy apám egy alkesz szar ember volt, és én tudom hogy ez tette tönkre az egész családi szocializódást.

28/F

2014. jan. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18 év felett már nagykorú vagy... szerintem a fiúid meg hogy hányszor kettyintettek emg az magán ügy, és nem feltétlen olyan sztory, amit este vacsinál meg szoktak beszélni... Elég ciki az a téma, ezért nem mer kérdezni. De ha te ennyire akarod, akkor kezdeményezz te; mondjuk egyszer lefekvés előtt, hoyg Bélával milyen jó volt az ágyba.
2014. jan. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja és apádat tudom sajnálni, ha ilyen a felfogása ennyi idősen. Csípem ezt, amikor a felnőttek gyerekesen viselkednek; aztán persze ők papolnak a jó modorról meg az illemről... :)
2014. jan. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!