Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen szívtelen az anyám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen szívtelen az anyám?

Figyelt kérdés

A szüleim majdnem 21 évig házasok voltak.Az elején jó volt minden apám tűzoltó volt anyám titkárnő.

Amikor én középsuliba kezdtem járni akkor kezdődtek a bajok.Elhidegültek aztán anyám megcsalta apámat aztán idén már a válást is kezdeményezte.Tegnap meg beállított hozzánk az új pasijával karácsonyozni.Mivel ez az ő háza is.Mivel apám tegnap szolgálatban volt így csak én voltam otthon.Engem nagyon zavart..

Aztán el is mondta,hogy a házra igényt tart és akkor nem kér vagyonmegosztást.Na itt kiverte nálam a biztosítékot!Hogy kérhet ilyet?Apám szüleié volt ez a ház ő semmit nem tett érte.Ráadásul engem is elküldene mert már 20 vagyok egyetemre járok tartsam el magam.

Hogy képes erre egy nő?


2013. dec. 26. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem ez nem a te dolgod. Apukádnak kellene foglalkoznia vele. Biztos meg is fogja tenni. Oké, hogy ezeket mondta anyukád, de aztán meglehet, semmi nem fog megvalósulni belőle. Bocsáss meg, de az meg teljesen az ő dolga, hogy a felnőtt gyerekét meddig pénzeli...

Úgy képes erre, hogy ilyen a személyisége, ennyi.

2013. dec. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Oké.. A szerelem jön megy múlik mint az idő ..huszon évek alatt megromolhat elhidegülnek a dolgok az nem a te dolgod szüleidé.. Édesanyád döntése ha más melett keresi a boldogságot ( mondjuk a megcsalás elkerülhető lenne ha őszinték a felek egymással megbeszélik hogy ez így nem megy , elvarrni a szálakat és úgy új párt keresni de ez is mentalitás kérdése..szintén nem a te dolgod..) Az hogy hogyan próbálják megoldani az anyagi kérdéseket és a lakást ez szintén a kettőjük gondja lesz. Te csak avval törődj , hogy ha édesanyád nem támogat akkor egyetem mellet is van diák meló probálj kicsit függetlenedni ne szorulj édesanyádra. Viszont azt érzéketlennek tartom h karácsonykor a csaladi fészekbe rángatja az új pasit villogni a gyerek előtt ráadásul gyávának ,hogy mindezt úgy hogy édesapád otthon sincs. Egy anyának a gyereke a legfontosabb nem az új hús szerintem..
2013. dec. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én dolgozok.Nem ezzel van baj hanem a pofátlanságával.Én apám érdekeit védem mert ő foglalkozott velem a legtöbbet!

A megcsalása szánalmas.Az az undorító ahogy a házat követeli!Semmit nem tett érte!

2013. dec. 26. 12:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Apukád anyukád eldöntik h mi legyen!Nekem semmi közöd ehhez!Na meg ne ítéld el anyukád...ki tudja h te nem e fogsz valakit megcsalni!Könnyű ítélkezni,miközben a tényeket nem tudod
2013. dec. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!