Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Emiatt azt érzem, nem fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt azt érzem, nem fog menni. Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy végtelenül hiányzik az életemből a szerelem. Sosem voltam népszerű, mindenki kedvence, a társaság középpontja, nem is vágytam rá, van 2-3 ember akiket a barátomnak tartok, e téren nincs hiányérzetem.

Azonban bármennyire is próbáltam úgymond megfelelni az elvárásoknak, a lányok terén sosem volt szerencsém. Értem az elvárásokat úgy, hogy soha nem kihasználni, bunkózni, hanem gondoskodni akartam, és törődni akartam valakivel. Szeretni, érezni ahogy hozzámér, hozzám bújik a lány akit szeretek.

20 éves múltam, sok tervem a jövőt illetően, de teljesen azt érzem, hogy enélkül nem megy, nekem ez mindennél nagyobb erőt adna.


2014. jún. 23. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
szeretet hiányod van...erre nem lehet mást mondani csak azt h egy lány kell neked ... voltam én is így ..de megtaláltam azt a lányt akire szükségem volt és 2 éve együtt vagyunk ..
2014. jún. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Biztos megtalálod majd azt a lányt, akinek te is tudsz nyújtani szeretetet és ô is viszont :) remélhetôleg minél hamarabb, mert érzôdik, hogy szeretethiányod van. Én is szoktam így érezni, de már nem tudom mit akarok.. te amúgy próbálkozol csak nem jön össze vagy a személy nem megfelelô, akivel alakulna?
2014. jún. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nemrèg volt egy próbálkozásom, vagyis talán több is annál.

Egy gyönyörű lány akinek barátja volt, azt mondta hogy nem szereti a barátját irántam pedig èrez valamit. Aztán kèsőbb azt mondta a szemembe nèzve: "Szeretlek". Èn pedig remènytelenül beleszerettem. Ès nem vettem èszre hogy èn csak egy eszköz vagyok arra, hogy az őt többször megcsaló ès bunkó barátját megleckèztesse. Amikor ez sikerult, engem mindennek elmondva kidobott.

Szóval nem igazán tudom már mit tegyek, alig tudtam összekaparni magam vizsgákra, de szerencsère sikerult mert tudtam hogy fontos. Viszont fèlek egy ujabb hasonlo elutasitastol es csalodastol.

2014. jún. 24. 09:10
 4/5 anonim válasza:
Vannak ilyen emberek, sajnos.. de ha ennyire magadra veszed (es elhiszem van rá okod), akkor ezzel hagyod hogy ô "gyözzön", mert tôled ezzel elveszi a kedvet a próbálkozástôl. Én azt tanácsolom próbálkozz, mert nem mindenki ilyen (tudom azért van elég sok) és ha nincs barátja akkor kisebb az esélye, hogy megint így járj. És próbálj meg figyelni a jelekre,, tudom a szerelem vakít, de azért ésszel is meg kell próbálni átgondolni a dolgokat. (2. vagyok)
2014. jún. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Figyelj :)

Nekem a mostani a 10. baratnom , és most erzem eloszor azt hogy igazan szeret valaki :)

Tudom hogy nehez ilyen lányt talani , de probalkozz sok szor és akkor menni fog ! :)

És az sem hátrány ha sportolsz valamit :D

2014. jún. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!