Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok járnátok 1 nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok járnátok 1 nálatok alacsonyabb iskolai végzettséggel rendelkező egyénnel?

Figyelt kérdés

Pl. nektek érettségitek vagy már diplomátok van

az illetőnek meg csak 1 szakmával rendelkezik és abban se nagyon tud elhelyezkedni


2012. nov. 24. 22:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
mi a szakmád? :D
2012. nov. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
A szakmai papír néha jobb,mint egy diploma.Sok diplomás ugyanúgy nem tud elhelyezkedni.
2012. nov. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Persze, többnyire ilyenekkel jártam. A mostani barátom is ilyen. :)

Lett volna velem egy szinten lévő is, de az sose tetszett annyira, nem kedveltem úgy meg.

Jó szakmával is el lehet helyezkedni, de az én barátom például nem keres túl sokat (de nem baj).

2012. nov. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
65%

Nálam nem az számítana, hogy mennyit keres a szakmájával/diplomájával, hanem hogy milyen az értelmi szintje. Belátom, nekem nem kéne egy butuska pasi, aki azt sem tudja, mikor volt az államalapítás... Meg az sem kéne, akinek minden második szava kisípolandó.


Sajnos az ilyen alapdolgok többnyire együtt járnak az iskolai végzettséggel. Persze, vannak hülye diplomások, de szakmunkás hülyéből, lássuk be, több van. Ha csak a baráti körömben körülnézek, nagyon látszódik, ki a szakmunkás, ki az érettségis és ki a diplomás. Ég és föld a különbség.

2012. nov. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Már a kérdést sem értem egyébként. Rengeteg lány jár ilyenekkel.
2012. nov. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

4 Valami igazság van benne. De: nekem bőven elég, ha értelmes, van elélni való esze. Én (mások szerint!) nagyon műveltnek számítok.

A diplomások mégis csak barátok lesznek, általában. Jól elbeszélgetünk, a történelemről (egy példa), de ennyi. Vonzalom ebből nem fog alakulni!


Meg aztán, a munkámról majd beszélgetek a munkatársakkal. A szerelmemmel meg szeressünk hasonló filmeket, zenét, stb. Ezt az alacsonyabb iskolai végzettség nem zárja ki, abszolút.

2012. nov. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

4-esnek igaza van

van persze kivétel, de az inkább csak erősíti a szabályt

én is találkoztam értelmes szakmunkással, de nem túl sokkal, azok is inkább olyanok voltak nekem, mint akik eltévedtek, vagy az élet megviccelte őket, nem illettek oda, ahol voltak

nekem érettségim van, de (és ezt most a világért se vegye dicsekvésnek senki) inkább találnék magamhoz illőt a diplomások között, sajnos "lefelé" nem találnám meg a szellemi partnert

2012. nov. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Hm, kedves hölgyek. Ne az átlag szakmunkásokat minősítsük már, anélkül, hogy ismernénk őket egyénileg!

Írtam, hogy nekem is fontos, hogy értelmes legyen (de nem várom el, hogy annyira művelt legyen, mint én).


Gondolom akkor a csak érettségivel rendelkező lányok elfogadják, ha egy diplomás férfi visszautasítja őket! Hiszen, neki inkább egy diplomás nő lesz megfelelő szellemi partner, nem? :) Esetleg egy többdiplomás nő! Rengeteg többdiplomás nő van már.


Mégis, hatalmas felháborodást váltott ki, amikor egy férfi olyan kérdést írt, baj-e, hogy neki fontos, legyen diplomája a majdani barátnőjének...

2012. nov. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Minden eddigi barátom alacsonyabb végzettségű volt. Sose szerettem még bele magasabb végzettségűbe, nekem olyan okoskák vagy már túl idősek (többdiplomás nő vagyok).

A párom szintén, neki csak érettségije van. :) De nem értem, ezt miért lenne probléma?

2012. nov. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Kedves 8-as, mindenkinek el kell fogadni, ha elutasítják, és nem megsértődni, iskolázottságtól függetlenül.

Illetve, fel kell tudni mérni, hogy ki az aki az iskolázottságomat nézi, és ki az aki a személyiségemet vagy a értelmi képességeimet.

Persze, hogy nem fogok ráhajtani egy világhírű agysebészre, de azért ne nézzünk már úgy minden diplomásra, mint az értelem nagyágyúira. Ma már sok tuskó, nem is túl okos alak csak átvergődik valami kis "balett"-egyetemen, lesz diplomája, de kb. ennyi.

2012. nov. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!