Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnátok alacsonyabb rendű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok alacsonyabb rendű fiúval?

Figyelt kérdés

Ronda arcot és vacak testalkatot örököltem. Már genetikailag nem vagyok olyan mint azok,akiknek a természet is úgy rendelte hogy akik jóképűnek születtek és minimális sporttal arányos testük lesz.

(Teszek ellene mielőtt leszólnátok)


Járnátok ilyen genetikailag alacsonyabban álló fiúval?

18/F


2014. jún. 23. 23:16
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ha van ami az egész tested megmozgatja az a kondizas. A többitől nem lehet izmosodni csak minimalisan évek alatt. (Gyúrni meg a pék szokott)
2014. jún. 24. 00:43
 12/15 anonim ***** válasza:

Figyelj én is pont 18éves vagyok, az előttem író semmit sem ért a sporthoz a guggolás és felhúzás pedig az izmok 120%-át megmozgatják. Nem vagy alsóbbrendű! Azzá válsz aminek tartod magad, tedd rendbe az önértékelésedet akármit elérhetsz még az életben, és a csajokat nem az érdekli elsődlegesen hogy hogy nézel ki. A nőknek az kell hogy valami értékeset lássanak meg benned, és ez elsősorban az erő, nem a guggolásod vagy fekvenyomásod maximuma hanem lelki erő.


Más kérdés hogy a nők jórésze fogyatékos kur^a.


Nekem is szűk a vállövem és széles a csípőm, borzasztó munkával sikerült javítanom rajta de ha ruhába vagyok alig látszik hogy elég haladó vagyok testépítés terén, pedig basottul kerekek és teltek az izmaim.


Szerencs3re jóképűnek teremtett az úr :D legalább is ezt mondják a csajok, de nekem is nagy probléma párkapcsolat kérdés, nem is volt még komoly kapcsolatom.


Remélem segítettem.

2014. jún. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
És csak szerinted vacak és ronda? Szerintem amúgy mindenkiben van valami szép, csak kérdéses, hogy megtalálja-e azt aki azt latja benne szepnek amit ô kevésbé. Nálam nem lenne kizáró ok, ha belsôvel megfog. :)
2014. jún. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

# 11


Ha ilyen baromi okos vagy, akkor miért jössz ide a nyomoroddal?

persze, én vagyok a marha, hogy segíteni akartam a nyomi kis egódon. Tudod mit? Sose lesz egy rendes csajod sem. Nem azért mert ronda vagy, hanem azért mert ez a pszichózis megnyomorítja a lelked és egy igazi rosszindulatú büdös bunkót csinál belőled.

2014. jún. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Ha-minden rosszindulat nélkül-helyesbítem amit rosszul írsz és ilyen reakciót vált ki belőled akkor szerintem neked kell pszichomókus.
2014. jún. 24. 12:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!