Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik hogy egy 30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hogy egy 30 éves férfi egyszerűen nem mer lépni? Hogy ennyire bizonytalan?

Figyelt kérdés

Már nagyon hosszú ideje húzódik ez az egész annyira mindig jelen van az életemben, hogy én képtelen legyek kiverni a fejemből, de annyira, hogy tényleg történjen is valami, nem csinál semmit. Amikor már azt hiszem hogy jó, az ő részéről ennyi, kapok egy sms-t hogy engem látott-e, stb, mert összefuthattunk volna(azt már nem írja h összefuthatnánk VALAMIKOR) régebben is volt hogy este beszéltük, hogy mindketten tervezünk bemenni a városba, végig ilyen homályosan fogalmazgatott,"célozgatott" gondolom, hogy mi merre vagyunk, merre tovább, amikor válaszoltam h hol vagyunk, válasza: és azután?

Sosem kérdezett rá hogy na akkor itt, meg itt ekkor jó lesz e.

Mindig kedveli a képeimet facebookon(amikhez hozzátenném, nem provokatívak)


2014. jún. 24. 11:02
 1/2 A kérdező kommentje:
Sokáig elhessegettem ezt a gondolatot, mert ennyi idősen már mást vár tőlük az ember, gondoltam biztos nem érdeklem egyszerűen annyira. De ő veszi fel újra és újra a kapcsolatot.Egy kicsit.
2014. jún. 24. 11:11
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de 30 éves férfiként nem igazán akarnék semmit egy tizenéves csitritől, márpedig az írásod alapján TE annyinak tűnsz.
2014. jún. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!