Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Létezik, hogy egy férfi...

Létezik, hogy egy férfi annyira bizonytalan, félénk legyen, hogy a nő által egyértelműen kimutatott szimpátiára se lépjen, pedig neki is tetszik a nő?

Figyelt kérdés
21/L

2013. dec. 4. 23:49
1 2
 1/16 vnas00000 ***** válasza:
létezik. segíthetsz neki!
2013. dec. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

mi az a kimutatott szimpátia?


mosoly, meg mondod neki hogy aranyos vagy? ez kevés :P

2013. dec. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hogy? Én is félek sokszor közelíteni felé, mert nem ad jelzéseket, pedig tudom, hogy tetszem neki...de engem is elbizonytalanít, és nagyon fájdalmas , mert nagyon szeretem...de nem enged közel magához...vagyis nagyon elérhetetlen a viselkedése..
2013. dec. 4. 23:51
 4/16 anonim ***** válasza:
igen
2013. dec. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Kimutatott szimpátia??? Korábban elhívtam randira..elutasított, de utána éreztem a megbánást, majd érdeklődést..egyértelmű jeleket adtam...úgy érzem. Attól tartok túl értékel engem, viszont én is felülértékelem őt, és én is bátortalan vagyok miatta. De azt hiszem küldtem már elég jelet, még sem lép, nem tesz semmit. Elvárja, hogy én fussak...
2013. dec. 4. 23:53
 6/16 vnas00000 ***** válasza:
akkor WoWozik és őt az elégíti ki!
2013. dec. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
bár én is ilyen viccesen tudnám venni a figurát :)
2013. dec. 4. 23:58
 8/16 anonim válasza:
36%
Létezik, De gondolom nem, akarsz gyereket nevelni ilyen lúzer mellet az anyukája leszel.
2013. dec. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Túl mély érzéseket táplálok iránta, hogy csak így elengedjem...sajnos. Ezen pedig én is gondolkodtam. Nem akarok beképzeld lenni, de várnának rám valóban rajta kívül. Nem tudok rajta túl lépni, megrekedt a lelkem a bizonytalanság szintjén.
2013. dec. 5. 00:01
 10/16 anonim ***** válasza:
79%

Kedves Kérdező,


Sajnos a férfiak egyszerű lények. Kicsit olyanok, mint a számítógépek (nem véletlenül kedvelik is annyira azokat) : csak a konkrét és egyértelmű utasításokból értenek.


A "jelek", amiket emlegetsz, ezzel szemben, abszolút női eszközök. Számukra a jelezgetés teljesen természetes, megszokott. Nők egymás között minden további nélkül képesek akár egész konferenciákat lebonyolítani úgy, hogy egyetlen árva szó sem hangzik el.


A férfiak számára azonban ezek a jelek egyszerűen nem léteznek. Éppúgy nem érzékelik őket, mint ahogyan te sem az ultrahangokat.


Hiába gondolod te azt tehát, hogy "teljesen egyértelmű jeleket adtál", számára mindez olyan, mintha egyáltalán semmit nem csináltál volna.


Az, hogy mint mondtad, egyszer már elhívtad randira, nos, AZ már valóban egy konkrét lépés, ez a helyes irány, ilyesmiben gondolkodj továbbra is, ennek még lehet is eredménye, mert ez már tényleg eljut hozzá is.


Ha tehát úgy érzed, hogy megbánta, hogy az első alkalommal visszautasított, akkor adj neki még egy esélyt, és hívd el mégegyszer. Kereken, konkrétan, nyíltan, egyenesen, úgy, ahogy gondolod. Tudod, hogy ő is értse.


Legjobbakat és nagyon sok sikert!

2013. dec. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!