Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, hogy kiszeretnem elegiteni oralisan? (lent)

Figyelt kérdés

o 18 eves es pedig 16. ki szeretnem mar kiprobalni magam ebben nagyon sokat olvastam errol mar es ugy erzem kesz vagyok ra. neki persze mar volt resze ilyenben. csak az a problema hogy legjobb baratok vagyunk es felek megromlana a kapcsolatunk emiatt.

a valaszokhoz kort es nemet is irjatok kerlek. koszi

16/L



2014. jún. 24. 11:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ideje lenned beismerni, hogy részedről ez nem barátság hanem viszonzatlan szerelem. S abban bízol, hogy egy orál majd melletted tartja, mivel még szűz vagy s azt gondolod, hogy ez egy hatalmas ajándék lenne részedről.


Szerintem jól összefoglaltam, de látnod kell, hogy ez nem így működik. Igent fog mondani, ki fog használni, te le fogod nyelni. Nem egyszer hanem többször aztán lesz/van egy barátnője aki miatt nem keress többet. Mivel megkapta már...

2014. jún. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ez is megtörténhet az életben és a fordítottja is. Lehet, hogy te mindent megadsz egy tapasztalatért, vagy egy szerelemért, végül pedig kihasználnak. De, ha így élnénk az életünk mindennapjait, akkor soha, semmi nem történne meg és tapasztalatunk, életünk sem lenne. Akkor pedig minek élni?
2014. jún. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tetted meg.
2014. jún. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

állj elé nézz mélyen a szemébe majd ismételd, meg ezt:Szopi-szopi olcsó ötszá!


szerintem benne lesz.

2014. jún. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szopni akarsz, mit kell abban szégyelni :) Nekem is jólesne kinyalni 1 lányt, meg is mondom akárkinek. Vagyis nem, de csupán csak azért, mert nem akarok bunkó lenni.
2014. dec. 26. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én meg szeretnélek kinyalni.

Szerinted hogyan mondjam meg neked?

Hogy szeretnéd, hogy ettől ne jöjj zavarba?

2014. dec. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!