Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor érzi azt az ember hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor érzi azt az ember hogy nem illenek össze a másikkal ha más a belső személyisege?

Figyelt kérdés

Pl. Nálam igen így van mert külsőre ha jól néz ki de belül pl félénk,kis fius vagy nagyon ragaszkodo, féltekeny akkor nem kéne ..mert nem ilyen pasit képzelek el magamhoz+ nem az esetem az ilyen..

Másnál is így működik??


2014. jún. 24. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez mindenkinél így működik.
2014. jún. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A személyiségeknek nem hasonlónak kell lennie, hanem jól kell kiegészítenie egymást.
2014. jún. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2. páromnak és nekem ugyan az a személyiség típusunk. Akkor most?
2014. jún. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2 egyforma személyiségtípus is jól kiegészítheti egymást. De nem feltétel hogy egyformák legyenek.
2014. jún. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szóval egészítse ki értem köszi:)

Van akivel hasonló és tök jól megvagyunk

2014. jún. 24. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!