Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a lányok követelik az önbizalmat, amit pont ők vesznek el a fiúktól?

Figyelt kérdés
Sokszor vettem már ezt észre. A nem csúcs-fiúk közül többekkel rendre érzékeltetik, hol a helyük, még akkor is, ha szó sincs udvarlásról, csak egyszerű társalgásról. akkor ezek után mégis mit akarnak?

2014. jún. 24. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi?
2014. jún. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mieeez a hol a helyük? Fogatlan pulyákkal ismerkedel-e?:D
2014. jún. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Logikát azt ne várj tőlük. De sajnos ha akarok a p*ncit, akkor alkalmazkodnod kell.
2014. jún. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert a nők önbizalomvámpírok, azon élnek
2014. jún. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mit nem lehet ezen a kérdésen érteni. Arra gondoltam, hogy sokszor szinte rendszert csinálnak belőle, hogy érzékeltetik a fiúval, mennyire nem ér semmit.
2014. jún. 24. 23:13
 6/7 anonim ***** válasza:
A valódi önbizalmat nem veszi el néhány visszautasítás. A valódi önbizalom önismereten alapul, tehát ha én tudom magamról, hogy értékes vagyok és azt is, mik az értékeim, nem fogok összezuhannai, mert jaj, azt mondták, hogy nem is igaz.
2014. jún. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez azért nem teljesen igaz. Tudhatja magáról valaki, hogy é nem egy senki, ha eközben a kutyának sem kell.
2014. jún. 24. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!