Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha nekem a 60-70 kg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha nekem a 60-70 kg körüli férfiak tetszenek a legjobban?

Figyelt kérdés

2014. jún. 24. 23:07
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

# 8


Nem.

Én nem az alultáplált, beteges testalkatot kedvelem, hanem a nyurga, de arányos (széles vállszerkezet, keskeny csípő, kicsi fenék), zsírtalan, természetadta férfi testet.

2014. jún. 24. 23:19
 12/18 anonim ***** válasza:

Hidd el hogy alullőtted a súlyt..


Ismerek ilyeneket és mind 80 körül vannak.

2014. jún. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nem lőttem alul. Ők mondták, hogy ennyik kilóra. Sőt, volt több ilyen alkatú párom is, és a szemem láttára álltak mérlegre.
2014. jún. 24. 23:21
 14/18 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne normális? Nem mindenkinek ugyanaz tetszik. Nekem például nagyon nem tetszenek az ilyen kis fityfirity pasik, de nem vagyunk egyformák. :)
2014. jún. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Persze, hogy normális, nekem is az ilyenek tetszenek, de nekem nagyon bejönnek a táncos fiúk is, és nekik sokszor nincs széles válluk. A tévében is lehet látni, ha egy-egy produkciónál vannak háttértáncosok.

Imádom a vékony srácokat, férfiakat akik olyan könnyed, laza mozgásúak, mint a táncosok, és olyan szép nyúlánkak is.

2014. jún. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Egyébként azt nem értem, hogy aki feltesz egy olyan kérdést, hogy valamely cselekmény, tény vagy vágy normális, gáz, stb.-e, az egészen pontosan mire kíváncsi. Arra, hogy a társadalomnak a gyk-t látogató szegmense hogyan vélekedik az ő életviteléről? Vagy mire? Ezáltal boldogabb, sikeresebb, stb. leszel, ha megtudod? Nem értem...
2014. jún. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Csak mert a "normális" nem egy objektív jelentéstartalmú fogalom.
2014. jún. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy...
2014. szept. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!