Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetséges egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges egy kis "dobozba" eltemetni ezt?

Figyelt kérdés

Szerintetek sikerülhet,úgymond kis dobozba eltemetnem azt,hogy hiába szeretem,sose leszünk együtt.Hogy több mint barátság,még is kevesebb mint szerelem.Legalábbis a srác részéről,és ezért is kosarazott ki.Nem akarja elvesziteni azt ami összefűz minket,ha esetleg nem jönne be a kapcsolat.Ezért meg sem próbálja.De én közben meg nagyon is szerelmes vagyok :/

Tegnap este olyat irt hogy : "Csak nehéz "létrehoznod" egy ilyen fiókot a szívedben/lelkedben.Hogy több mint barát mégsem a szeretted"

Nagyon fáj ez az egész,de ha elvesziteném abba bele is pusztulnék.Sehogy sem jó,ha feladom a barátságunkat,sose jövök helyre,de igy meg csak napi szinten kivagyok,és újra és újra összetörök,annyira szeretem.


2014. jún. 25. 09:20
 1/1 anonim ***** válasza:
ez kamu, szimplán nem jössz be neki annyira, hogy komolyabbra forduljon a dolog. Csak egy haver vagy. Erre nincs jobb megoldás. Távolodj el tőle. Hagyd abba az önsajnálatot és élj
2014. jún. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!