Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleestem a barátom unokaöccsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleestem a barátom unokaöccsébe. Vajon zavarja, hogy az unokabáttya barátnője vagyok? Lehetséges, hogy visszatartó erő ez az unokaöccs szemében?

Figyelt kérdés

Ritka helyes, távolságtartó, rideg, titokzatos személyiség. Nehéz a közelébe kerülni, ám úgy érzem azért sikerült közelebb kerülnöm hozzá (nem részletezem feleslegesen miért). Hosszú folyamaton mentem énis keresztül, mire beismertem magamnak, hogy szeretem. Épphogy 10 hónap után úgy döntöttem elmondom neki, hogy kedvelem. Megtettem, a reakció konkrétan a NAGY SEMMI volt. Nyílván talán az időpont sem volt a legalkalmasabb, mivel náluk voltunk, a barátom is épp csak kiment, hogy kiálljon az autóval. Ezáltal az idő szorított.

Az ágya szélén ültem, kimondtam, és még annyi mindent akartam mondani, de egy hang sem jött ki a torkomon, remegtem... Csak ült csendben, nem szólt. Nem tudom, hogyha más szituációban mondom el neki, másképp reagált volna? Totál érzelemmentes srác...

Vajon zavarja, hogy az unokabáttya barátnője vagyok? A családjából többnyire a testvérei, sejtik/tudják, és ők nem néznek rám ferde szemmel ez miatt :) De lehetséges, hogy visszatartó erő ez az unokaöccs szemében?

Amennyire ismerem (személyisége miatt), nem várom el tőle, hogy járjon velem egyből. Sokszor éreztem azt, hogy ő is kedvel. Ha vissza is utasít, gyakran találkozunk, mert az anyukája, anyám helyett anyám, és a testvérei is, mintha a nővéreim lennének. Vele is barátként igyeketem viselkedni mindig.

Véleményeket, tanácsokat várnék. Bár az első lépést már megtettem, talán ennyi elég is. Ámbár amiket nem sikerült elmondanom neki, nyomasztanak, de tudom, hogy amikor vele vagyok, nem jön ki egy értelmes mondat sem a számon.



#szerelem #vallomás #érzelmi bonyodalom
2014. jún. 25. 02:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy homár a srác, vagy nem tetszel neki, vagy valami komoly pszichés baja van!
2014. jún. 25. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
De egy ri.banc vagy...ott a barátod! Es pont egy rokonával jön el ossze? Am lehet hogy a srac szociopata. Nincsenek érzései.
2014. jún. 25. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A barátoddal szemben ez bunkóság, de nagyon

És igen, lehet zavarja hogy egy rokonával jársz

2014. jún. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem hiném, hogy ettől r*b*nc lennék :D Ilyen hozzászólás nélkül is emésztettem magamat eleget, emiatt, konkrétan 10 hónapig... Magamba folytottm inkább, mintsem megbántsak valakit. Nilván nem direkt, hanem ez egy érzés, ami előjön az emberből, ha tetszik, ha nem. A másik meg, hogy a barátom tehet eleget arról, hogy eltávolodtam tőle... Szóval háttérsztori ismerete nélkül, nemigen illik ilyet írni :D
2014. jún. 25. 23:25
 5/5 anonim ***** válasza:
hát ez elég durva....szerintem igen nagy probléma lehet a szemében, hogy a barátnője vagy! főleg úgy, hogy úgy mondtad el neki, hogy mi a dörgés, hogy még csak nem is szakítottál az unokabátyával...1részt azért, mert ha tetszel is neki ez elég semmit mondó, hogy neki vallasz szerelmet míg a másikkal együtt vagy...2. elég nagy logyónak nézhet....először szakítanál a barátoddal mielőtt ilyen gondolatok keringenek egy másik pasiról a fejedben úgy, hogy az ráadásul családtag!
2014. jún. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!