Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért számít ennél a szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért számít ennél a szinte 'tökéletes' srácnál a külső?

Figyelt kérdés

Eléggé szar családom van, ezért nem igazán bízom eg az emberekben, ezért nem volt még soha rendes kapcsolatom, csak ilyen 'kavarások'.


Viszont itt ez a srác. Kb. 12 éves korom óta ismerem. Egy rohadt nagy stréber, és kb 120 kiló. Az arca amúgy nem lenne csúnya. Tudom, hogy bejövök neki.Igazából ezen a 2 negatív tulajdonságon kívül ő a legrendesebb ember akit ismerek. Humoros, kedves, mindig kiáll mellettem, tök jól látja az egész világot, stb. Szóval tényleg szinte minden pozitív tulajdonság meg van benne.


Én pedig szeretem őt. De nem tudok a barátja lenni, hiszen ő többet akar tőlem. Viszont én nem vonzódom hozzá külsőleg a súlya miatt. Nagyon rosszul érzem magam emiatt, de nem tehet róla, mert számít a külső. Ne értsetek félre, nem a tökéletes testű srácot várom, de azért van egy alap elvárásom. Amúgy régebben én is elég dagi voltam, de lefogytam.


Mit tehetnék? Tényleg szeretnél ezzel a sráccal több időt tölteni, de csak mint barát, mert fizikailag nem vonzódom hozzá. De hülyíteni se akarom..


Kérlek ne írjátok, hogy egy hülye r*banc vagyok, akinek csak a külső számít, mert ez nem igaz, én is épp elég szarul érzem magam emiatt..


17/L



2014. jún. 25. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem alakult ki a vonzalom, akkor nincs értelme. Ez egyértelmű. Szimpátiára nem lehet kapcsolatot építeni.
2014. jún. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Járjatok el együtt edzeni, futni, vagy bárhova.
2014. jún. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hülye r/banc vagy akinek csak a külső számít:D


Egyébként ebből nem lesz semmi, felesleges kínozni mindkettőtöket

2014. jún. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Költőnő? ***** válasza:
hát ne magad miatt, de úgy egyébként tényleg mutathatsz neki példát, h együtt mozogtok... Aztán hátha. Én megértem, h mire gondolsz, mert ha nincs vonzalom, tényleg ott ette meg a fene. Viszont ha esély nincsen rá, h legyen köztetek vmi, inkább tényleg ne gyötörd.
2014. jún. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs meg a kémia hiába erőltetnéd,nem fogsz bele szeretni.Viszont ha csak tényleg a súlya a gond,akkor segíthetnél neki.Aztán ki tudja...
2014. jún. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!