Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szőrtelenítésről kérdései egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőrtelenítésről kérdései egy fiúnak?

Figyelt kérdés

Az edzések miatt el szeretném kezdeni szőrteleníteni magam (nem intim területen, ugyanis azt már pár éve csinálom...), nevezetesen mellkas, has, láb, egyszóval mindent ahol szőrös vagyok! Hogyan csináljam? a borotválástól tényleg bedúsul és megerősödik? helyette más utat válasszak?

oltogatásokat nem kérek, nem tűzoltónak készülök!


2010. jan. 4. 18:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

A borotvától nem erősödik, ez tévhit. (viszont jobban szúr, ha elkezd nőni, mert a vágástól hegyes lesz a szőrszál)

Ha tartós eredményre vágysz, kozmetikussal szedesd le, persze csak ha bírod a fájdalmad.


Bár nem ismerek ilyet, de nincs vmilyen testépítő oldal, vagy fórum, ahol m lehet kérdezni, ők hogyan csinálják?

2010. jan. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
fájdalmat
2010. jan. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

mit akarsz sportolni?...

Szerintem csak a versenyúszűshoz kell lecsupaszítani magadat.

HA nem muszáj én nem ajánlanám,h. szőrtelenítsd magad ...

a lányok általában a szőrös palikat szeretik:) az csúnya,ha 1 fiú lábán nincs szőr...

mellkas meg has jó még elmegy de én azt sem bírnám...

am. meg gyanta... a elgegyszerűbb és majdnem 1 hónapig nem is nő vissza...

de ez legyen a végső..:D

2010. jan. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

ha nem muszály akkor ne szőrteleníts. Tök undi amikor elkezd visszanőni, és egy ideig nem is gyantázhatod, mert minimum fél ceniméteresnek kell lennie a szőrszálnak ha ujra gyantázni/epilálni szeretnéd. ráadásul tényleg csunyább lesz, és jó pár évig kellene csinálnod. Meg a szőr szerintem férfias. Én azt nem szeretem amikor egy "csupaszkukacot" vagy mellkast vagy lábat vagy kezet kell simogatnom. A 12 éves kisfiukra emlékeztet

27/l

2010. jan. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
legelső: a fiúktól nem szeretném megkérdezni. ez ugyanis olyan téma hogy mindenki csinálja, de mégis ciki róla beszélni, viccelődés tárgya meg nem szívesen lennék :)
2010. jan. 4. 19:10
 6/16 anonim ***** válasza:
én pl utálom mikor a póló alól ki kandikárnak a mellkas szőrszálak!! kiráz a hideg!! ezeknek h lehet puszilgani a hasukat??
2010. jan. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

nem csak a versenyúszáshoz, de a testépítéshez, küzdősportokhoz és még ki tudja mihez kell...

sokkal higiénikusabb, és nem érdekel mit tetszik a lányoknak, mindig azt mondják fontos a belső akkor fogadjanak el így, belül nem vagyok csupasz, szőrösszívű vagyok...

2010. jan. 4. 19:12
 8/16 anonim ***** válasza:
ne hogy szőrtelenítsd magad, hihetetlen kiábrándító. ráadásul lábon is szőrtelenítenél? :S:S egy normális lány nem akar csupasz lábú és mellkasú pasit. lassan szőrtelenebbek lesztek mint mi:S:D
2010. jan. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
19:07: akkor a lányok is meghagyják néha fél centisnek? :S
2010. jan. 4. 19:16
 10/16 A kérdező kommentje:
19:15: 19:12-es hozzászólásom utolsó részét vedd magadra!
2010. jan. 4. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!