Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a lézeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a lézeres szőrtelenítésről?

Figyelt kérdés
2010. márc. 30. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:
pénzkidobás
2010. márc. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ezen kívül?:)
2010. márc. 30. 12:45
 3/10 anonim ***** válasza:
...hogy rossz témakörbe írtad a kérdést... :)
2010. márc. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 LN09 ***** válasza:

Én jártam tavaly.

Semmit nem ért. Egy ismerős doki csinálta, de talán még erősebben nőtt vissza.


Ha világos a szőrőd, akkor felesleges is menni, mert abba ugye nincs pigment. Ha viszont hormonzavar miatt nő a szőr, pláne felesleges menni.


De biztos van akinek használ. Mondjuk sokszor kell menni, legalább 6-7x, és még akkor sem biztos a hatás. Ahova én mentem ott 18.000 ft volt/alkalom. Azért az 126.000 ft, és mi a garancia, hogy nem nő vissza?!

2010. márc. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Én 10 évvel ezelőtt csináltattam meg és azóta VÉGLEG megszabadultam az összes szál szőrtől azokon a területeken amit megcsináltattam!


Az igaz, hogy amit árként olvasol hírdetésekben az általában EGY kezelésre vonatkozik. Egy kezelés pedig nem elég. Kb 5-6 kezelés kell ahhoz, hogy az összes szál eltűnjön, mivel nem minden szál nő egyszerre!

Csak azokra a szálakra hat a lézer ami éppen növő fázisban van, vagyis összeköttetésben van a szőr gyökerével és a lézer KIÉGETI a gyökerét.

Ami alvó fázisban van arra nem hat. Ezért kell ismételni kb 2 havonta a kezelést.


Nekem 6 kezelésre volt szükségem ahhoz, hogy az összes szálat eltüntessék.


Ennek már 10 éve és örülök, hogy megcsináltattam.


Az igaz, hogy a világosszínű szőrre nem hat a lézer, csak a sötétre. Legalábbis amivel nekem csinálták ilyen volt.

De lehet, hogy azóta már van olyan lézer is ami a világos színű szőrre is hat, ezt nem tudom.


Én 10 éve megszabadultam VÉGLEG a nemkívánatos szőrtől :)


Valaki kérdezte, hogy "mi a garancia" arra, hogy nem nő vissza?

Valószínűnek tartom, hogy az illető aki ezt írta nincs tisztában azzal, hogy a lézer KIÉGETI a növő fázisban levő szálak gyökerét! Az pedig KÖZTUDOTT dolog, hogy égési seb helyén NEM TUD KINŐNI semiféle szőrzet!

Napersze a bőröd nem ég meg nyugi :)) Csak a szőrszálak gyökerére hat :) A bőrt nem bántja :)


Én 10 éve VÉGLEGESEN megszabadultam a zavaró szőrtől :)

2010. máj. 6. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
utolsótól kérdezem: mennyire fáj ez az egész?
2010. nov. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Hogy mennyire fáj? Hát nézd! Ez nyílván attól is függ ki mennyire érzékeny és mennyi a fájdalomtűrő képessége.


Bekenik a bőrt hűtőből kivett HIDEG zselével és úgy "lövöldözik" az adott területet a lézerrel.

Ez védi is és hűsíti is a bőrt.

Lábszáron csak kellemetlen csipkedő érzés, de érzékenyebb helyeken mint pl hónalj,combtő, bikinivonal már érzékenyebb.


Én mivel hiperérzékeny vagyok,a hónaljnál és a bikinivonalnál néha felsikoltottam de kibírtam :) Méghozzá 6-szor is :)

Azért nem olyan erősségű amit ne lehetne kibírni.

És hát a szépségért mindent :)


Gondolj közben arra, hogy ezzel VÉGLEG megszabadulhatsz a szőrtől!

2010. nov. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó leányzó... ugye nem tévedek hogy ha akommented alapján valamiért az az érzésem hogy Te egy nagyon csinos szép alakú nő vagy?
2010. dec. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Igen? És ez miért érdekes itt? :D
2010. dec. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem érdekes.Csak feltételeztem.
2010. dec. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!