Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kis közvéleménykutatás:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kis közvéleménykutatás: Mia a véleményetek az intim szörtelenitésről ill. szörtelenitetek-e?

Figyelt kérdés
2010. júl. 10. 13:38
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Még valami,ha lehetne a nemet és az életkort...
2010. júl. 10. 13:39
 2/15 anonim ***** válasza:
Én igen ha már nagyon nagy, de sajnos hamar is nő vissza... Nem bírom, a párom sem, így borotválom 16F
2010. júl. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Kb 16 éves koromban csak úgy kipróbáltam, senki nem kérte, vagy nem a párkom miatt, csak úgy megpróbáltam és én sokkal jobban éreztem úgy magam, ennek már 8 éve. Ja és lány vagyok!
2010. júl. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Csak bikinvonalban, végülis sok baktériumot kiszűr, azért is nő oda. A szempillád is azért van, hogy ne essen minden kosz a szemedeb :)

L/16

2010. júl. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Jav.: párom
2010. júl. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Jajj , ez már ezerszer leszopogatott csont!!!

Miért nem lehet visszaolvasni? Igen, a mai modern, igényes ember szörteleníti valamilyen formában. Baktériumot nem szűr az ki, aki ezt írta, az keveri a Gizikét a gőzekével.


Nekem elég sűrű a szemöldököm, de a koszt nem fogja fel, már csak azért sem, mert a szemöldök feladata konkrétan: az izzadtságcseppek elvezetése oldal irányba!


F21

2010. júl. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem bírnám elviselni a szőrt:) 19/L
2010. júl. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Volt hogy rövidre vágattam 1szer 2szer, de rendszeresen nem szoktam, mivel nincs barátnőm így rajtam kívül úgyse látja senki.

Ha egyszer lesz barátnőm akkor szőrtelenítem ha azt szeretné.

2010. júl. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én kb. már 13éves korom óta szőrtelenítek. Nekem úgy jobban tetszik. Szerintem undorító ha kilóg a bugyiból.

Az egészet szoktam. Mikor lett barátom kb.17évesen akkor különböző pici alakzatokat, volt mikor a kezdőbetűjét borotváltam bele.:) persze csak pár milisen.

Fél centinél sosem volt több soha.

21/L

2010. júl. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
15 évesen kipróbáltam az első komoly kapcsolatom miatt,na azota abba se hagytam,sokkal jobb érzés:)meg szerintem a mostani páromat is zavarná,ő is szőrteleníti 18/L
2010. júl. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!