Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak időközönként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak időközönként szemez velem? Most akkor tetszem neki, vagy nem?

Figyelt kérdés
Nem az van, mint az eddigi fiúk, hogy próbált kitartóan nézni, hanem csak oda oda néz, előbb elnéz, mint én. Miért???

2014. jún. 25. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem tud sokáig a szemedbe nézni. Tetszel neki, csak nem elég bátor. Én is ilyen hülye vagyok :(
2014. jún. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is így nézem azt a fiút aki tetszik nekem. Lehet ennél a fiúnál is így van.
2014. jún. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de nem azért csinálja, mert pont hogy nem jövök be neki? nem azért néz el? :S
2014. jún. 25. 14:49
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Minek figyelne, ha nem tetszel neki? én rá se nézek az emberekre, aki nem érdekes tuti, hogy nem fogom nézegetni.
2014. jún. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, remélem igazatok van... :))
2014. jún. 25. 14:57
 6/9 anonim ***** válasza:
en sem merek hosszan az emberek szemebe nezni, a fiu aki tetszik meg senkinek nem nez a szemebe es keruli a szemkontaktust es biztos nagyon sokan vannak meg igy :/
2014. jún. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is úgy vagyok vele, hogy aki hidegen hagy, arra rá sem nézek, mert... hidegen hagy. Ha én nézegetek egy lányt, az nem full közömbös nekem.


23/F

2014. jún. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Orulj, hogy odanez :) nem hiszem, hogy kozombos lennel szamara.
2014. jún. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:) köszi mindenkinek!
2014. jún. 25. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!