Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés, ha exed még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés, ha exed még szerelmes beléd, szeret téged, ezt mondja szakítás után neked?

Figyelt kérdés

Nem tudom, azért kérdezem. MIlyen érzés, ha az exed, még szakítás után is bevallja neked, hogy szeret, és hiányzol neki, esetleg elnézést kér hibáiért.


Hozzám még nem jöttek ilyennel, ezért kérdezem.


Csajoknak milyen érzés, ha volt pasijuk vallja be ezeket?

Fiúk, ha lány mondja ezt?


2 verzió van ugye: Te dobtad és ő mondja neked.

Ő dobott és ő is mondja.


Nektek melyik verzió volt, és hogy esett? Nem tudom, ha látnám, hogy az ex tényleg bánja a dolgot, lehet jólesne, de ti majd leírjátok.



2014. jún. 25. 16:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, én dobtam a fiút, és pár hét múlva azt írta, szeret. Én már nem éreztem iránta semmit, ezért csak meghatódtam, sajnálatot éreztem iránta és felnéztem rá, hogy ilyen őszintén tudott érezni. És bántam, hogy nem tudom viszonozni, de ezt sajnos nem lehet akarattal befolyásolni. :(
2014. jún. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Volt rá példa, hogy szakítottunk (én akartam a szakítást) és szakítás után 1 hónappal is szerelmet vallott az ex. De mivel én bennem a barátságon kívül már semmi sem volt, így nem igazán érdekelt mit mond..

Mondtam neki, hogy maradjunk továbbra is kedves baráti viszonyban, mert más úgy sem lesz. De ugye ilyen esetben szó sem lehet barátságról. Több hónapig tartó szerelmi vallomás után elegem lett. Utána már kerülgettem.


Volt rá példa, hogy velem szakított egy másik srác. Azok akik eldobnak sosem fognak szerelmet vallani, végül is pont ennek a hiánya miatt lett szakítás. Ilyenkor a szokásos szöveget mondja szinte mindenki

"szeretlek, de te jobbat érdemelsz nálam.. Én nem vagyok méltó hozzád etc"


De ezzel sem foglalkoztam. Ha nem szeretett annyira, hogy ilyen bárgyú szöveggel dobjon, akkor nem érdemli meg azt sem, hogy telesírjam a párnámat miatta. Túl léptem rajta.

18/L

2014. jún. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

első válaszoló reakcióján meglepődtem

engem az exem ilyenért kibeszélt az összes barátnőjének és röhögtek rajtam, hogy mekkora szánalom vagyok

2014. jún. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

No. 3

No. 1 vagyok. Mármint a barátnőivel kiröhögtek téged, amiért szerelmet vallottál? Az ultragáz. :(((((((

2014. jún. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ja, szerintem is az :D

meg még azt is volt pofám megkérdezni, hogy nem e kezdhetnénk újra

2014. jún. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

és ezt ki mondta neked vissza?

hát akkor lelkileg igencsak gyér volt az illető nő. tudom, közhely, de nem kár érte.

2014. jún. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én dobtam, bár még nem volt teljesen közömbös. Beleszerettem egy másik lányba. Az ex rájött, hogy kellek neki és mindent megtesz, hogy visszaszerezzen. Két nő közé szorultam és egyre szarabb.
2014. jún. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

visszakaptam személyesen a barátnőjétől

és igen, igaza is volt mert ilyen gyökér lányoknak tényleg gáz szerelmet vallani :D

2014. jún. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
akkor a barátnője is jófej ám. milyen lojális barátnő. :D:D
2014. jún. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
És mit kezdjek vele? Ha én dobtam,akkor sem kéne,de ha ő dobott ki,akkor meg pláne nem.Még letagadnám azt is,hogy szeretem.
2014. jún. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!