Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú őszintén beszél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú őszintén beszél egy lánnyal, a lányok miért képesek ezt ciki, férfiatlan dolognak beállítani?

Figyelt kérdés

Szóval lányokkal való őszinte beszélgetés, érzelemről szóló, lelkizős úgymond beszélgetés miért gáz a fiútól, ha tanácsot kér?


Másik :

Ha egy fiú elmondja a csajnak mit érez, miért állitják be a lányok, hogy ez mekkora gáz dolog volt, azt mondta a fiú....?



2014. jún. 25. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem igénylik. Az a tapasztalatom, hogy ők egyáltalán nem őszinték. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy hazudós r*bik, csak egyszerűen szeretnek mismásolni, nem kimondani dolgokat, és csodálkoznak, ha ez nekünk teljesen máshogy jön le.
2014. jún. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert az gáz dolog ebben a phsziopata világban gáz helyes öszinte fiunak lenni
2014. jún. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az őszinteség és a lelkizés és érzelgősség nagyon nem ugyan az! Lehet valaki őszinte anélkül, hogy okádni kellene a nyáltól.
2014. jún. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Talán túl hamar zúdítod rájuk a lelki bajaidat. Én igénylem, hogy a párom megossza velem a problémáit, sőt rosszulesik, ha nem teszi. Viszont mi már régen együtt vagyunk. Ha ezt annak idején valaki rögtön az ismerkedési fázis elején tette ezt, mikor még azt sem tudtam, mi lesz az egészből, azt nagyon kellemetlennek éreztem és nem tudtam vele mit kezdeni.

Nem kell túl korán valakit bevonni az intim szféránkba, mert lehet, hogy ő még nem készült fel erre, nem is biztos, hogy akarja és ettől kényelmetlenül érzi magát a társaságunkban, annak meg soha nincs jó vége.

2014. jún. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem idióta lányok lehettek azok, akikről írsz.Ugyanis normális lányokkal igenis lehet őszintén beszélni, nem ciki, ha egy pasi egy lány véleményét is kikéri. (saját vélemény)
2014. jún. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én alapból nagyon szeretem, ha a barátaim őszinték, tehát ezt elvárom bárkitől.Ha az fiú akár a barátom, akár alakuló bármi én nagyon szeretem ha őszinték ezért nem tudok a többi lány helyében válaszolni (csak, hogy lásd, hogy nem mindenki van így) :)
2014. jún. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mert nem volt érett az illető.


Szerintem igenis dicséretes, ha egy fiú ilyen, én például nagyon szeretem. :)

2014. júl. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!