Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt életetek eddigi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt életetek eddigi legnagyobb megaláztatása?

Figyelt kérdés

Elnézést a kérdés helyéért, nem találtam jobb kategóriát neki.


A közelmúltban történt velem néhány megalázó eset -gimnazista dolgok, szerintem a kutyát se érdeklik -és igazából csak érdeklődni szeretnék, hogy felmérjem, az enyém mennyire számít súlyosnak. Szóval, mi volt a lehető legmegalázóbb dolog az életetkben, amit átéltetek?



2014. jún. 23. 23:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nem sok dolog történt velem. Legutoljára az volt, mikor egy kicsit ittasan szeretkeztünk barátnőméknél és benyitott az anyja. Mondjuk annyi baj legyen, befejeztük és nem zavart semmi.
2014. jún. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
hát nem velem történt, de egy srácnak lehúzták a gatyáját kb 30-40 ember előtt áltsuliban, és látták a farkát, meg kiröhögték.. sőt asszem egy ideig úgy is volt a srác, mert teljesen leblokkolt, aztán meg sírt egy fél órát, és nem merte elmondani a tanároknak, hogy miért sír..
2014. jún. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
82%
Sóher vagyok és nem akartam megvenni a bérletet a maradék egy hétre Magyarországon, mert 7 nap múlva utaztam vissza Floridába és elkapott az ellenőr... Szörnyű volt, hogy egy állatként kezeltek, mint egy utolsó csóró feketét, soha többet nem bliccelek. Nem akarom átélni még egyszer azt, mintha nem lenne pénzem.
2014. jún. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%

xD

szegény gyerek

de azért vicces

2014. jún. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
ennél komolyabb nem volt? tehát olyasmi, ami nem pár ember előtt volt megalázó, hanem mondjuk éveken át végigkísért, mondjuk olyan 100 ember (kb) előtt?
2014. jún. 23. 23:55
 6/23 anonim ***** válasza:
hát volt egy tanárom középsuliban, aki már az első héten alázott meg néhány gyereket, csak mert nem úgy viselkedtek, ahogy kellett volna, és olyankor még nem ismertük egymást, szóval az is eléggé gáz lehetett nekik, illetve velem is csinálta ezt, és eléggé gázos volt..:D Ha kicsit kifejtenéd, hogy mire gondolsz, lehet többet tudnék segíteni
2014. jún. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

3-mas, komolyan ennyi volt a legnagyobb? Engem már 3szor kaptak el, és mindig végignézi az egész villamos. De sza.rok rá.

válaszolva nekem az, amit a volt barátom művelt velem, h lecserélt az egyik barátnőmre és végig kellett néznem az egészet mert a pofámba is dörgölte..

de csomó volt égő sztorikból (nyilvános elesések, böfögés, sok ember előtt sírvafakadás, piától hányás...)

2014. jún. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
#3 vagyok. Engem egy egész tömött villamonyi ember nézett, plusz 6 rendőr... Oh my God, soha soha többet nem bliccelek. Tise blicceljetek, ez szörnyű, de komolyan.
2014. jún. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

nekem például egy órai levelem került ki a kezeim közül, amiben elég privát dolgok voltak. (igen tudom, hülyeség volt, megtörtént, ez van), azóta viszont az egész iskolánk (kb 300 fő tehát elég kis látszámú) tud a dolgaimról, és nem mehetek sehová gyilkos pillantások és beszólogatások nélkül.

nem, nem írtam le semmi k.vás dolgot vagy ilyesmit, egyszerűen csak nai kislányos stílusban írtam az érzelmeimről, és hát... visszanézve rettenetesen gázul. már három hónapja nem csillapodik a visszhangja.

2014. jún. 24. 00:00
 10/23 A kérdező kommentje:
utolsó, így már értelek!:(
2014. jún. 24. 00:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!