Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt, ne vegyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt, ne vegyem komolyan ugye?

Figyelt kérdés

Régen egy suliba jártunk és elhivott randizni (3x taliztunk)

beszélgettünk mindennap, az utolso randi után mondta nem érez semmit, nem beszéltünk fél évig aztán megint rám írt miujság, kicsit beszéltünk ennyi volt, most szülinapom előtt keresett meg örülne ha találkoznánk és nem akartam leirtam azért mert hülyitett csak és irta ő baráti talira gondolt de ha ilyen érzések jönnek elő bennem hagyjuk.Ennyi nem lett tali és ismét nem beszélünk.

Már meg őrit hogy ő mit akar?? 19 éves srác amugy én pedig 17 éves lány


2014. jún. 25. 19:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért hülyített volna. Randiztatok, nem volt meg a szikra, ennyi. Attól még kedvelhet, mint embert.
2014. jún. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!