Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hűtlen férj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hűtlen férj, kíváncsi feleség.

Figyelt kérdés

Egy eléggé durva sztoriba keveredtem.

Németországban élek és itt össze ismerkedtünk a néha idejáró barátnőmmel eléggé sok törökkel őt már hónapok óta ostromolja egy és egyszer találkoztak és én is mentem ezért hozott magával még egy törököt nekem, hogy négyesben találkozzunk. Aznap biliárdoztam, beszélgettem ezzel a törökkel, de csak barátságos voltam nem akartam/ akarok semmit tőle, elkérte a számomat a barátjától és whatsappon írogatott, szeretlek, hiányzol, rád gondolok..stb nem érdekelt hetente 1-2x eszébe jutottam és írogatta a hülyeségeket, még találkozni akart, az utcán is összefutottunk 1-2x, de én nem akartam vele találkozni. Bejelöltem pár napja én magam sem tudom hogy miért.. utána rám írt én tudattam vele, hogy csak barátságot keresek, állítása szerint törölte a számom. Ma rám írt egy nő, hogy ismerem-e ezt a férfit és mi volt köztünk kiderült, hogy a felesége, van két közös gyerekük, elmondtam természetesen az igazság egy részét a nőnek tényleg szeretnék neki segíteni, mert biztos ezt csinálja több nővel is ha velem csinálta.. a feleség találkozni akar és érdeklődik, hogy megvannak-e az üzenetek. Nem vagyok benne biztos, hogy jót tesz neki ha látja azt hogy "szeretlek, hiányzol" persze nem volt igaz, de nem szeretnék neki ilyen nagy fájdalmat okozni, hogy végig nézi ezeket, de viszont nagyon szeretnék neki segíteni. A másik az hogy törökök és eléggé sok törököt ismerek abból a társaságból és nem tudom mennyire fordulnának ellenem, hiszen úgyis kiderülne előbb utóbb, hogy ki mondta el a feleségnek a dolgokat, szóval kissé félek a bosszútól is. Bocsi hogy hosszú lett.

Értelmes tanácsot várok. Nem történt közöttünk semmi!!

Értelmes kommenteket várok.



2014. jún. 25. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ne legyenek meg az üzenetek és ne találkozz a nejével

tök más kultúra durvább szabályokkal

maradj ki belőle

2014. jún. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Menekülj!!!! Én is németországba élek, de rá se mernék nézni (meg nem is akarnék) egy törökre se!
2014. jún. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
küld! ha hagyod hogy más nőt is ... akkor te se leszel különb!
2014. jún. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Annyit mondtam a feleségnek, hogy az utcán találkoztam párszor a férjével, whatsappon beszéltünk, tegnapelőtt törölte a számom, találkozni akart velem, úgy éreztem nem őszinte, tegnap vagy tegnapelőtt törölte a számom ezek miatt.. segítettem is meg nem is nem akarok a nemzetiségük miatt nagyon belefolyni a dolgokba.
2014. jún. 25. 21:31
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

ez így jónak tűnik

maradjon is így!!

2014. jún. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!