Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek haragszik rám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek haragszik rám?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel lefeküdtünk és szex közben nem az ő nevét mondtam mikor azt mondtam hogy "Szeretlek ....."

Szerintetek haragszik? :/ Hogy tudnám kiengesztelni?


2014. jún. 25. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
de f asz vagy!!
2014. jún. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez nagyon ciki :D
2014. jún. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Komolyan, ezért mégis ki ne haragudna? Ne értsd félre, nem bántani akarlak, de eléggé úgy tűnik, hogy más lányon pörög az agyad. Szerintem rendezd ezt el magadban utána pedig egyszerűen csak beszéld meg a barátnőddel
2014. jún. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De őt szeretem és ez 1 véletlen volt.. :/
2014. jún. 25. 22:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát szex közben elég durva...
2014. jún. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fényember ***** válasza:
Én személy szerint sírva fakadtam volna abban a pillanatban. Szerintem igen, biztos nem fogja hamar ezt elfelejteni. De hátha annyira jól csináltad hogy magán kívül volt és oda se figyelt mit mondasz. Ha meg szóvá teszi akkor beszéld meg vele. :)
2014. jún. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!