Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK: Hogy hat rátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK: Hogy hat rátok ha mondjuk a barátnőtök azt mondja rátok, hogy "édes vagy", vagy "aranyos vagy" vagy éppen, "de cuki vagy"?

Figyelt kérdés
Arra is gondolok, nem csak ha valamit mondotok hanem ha pl.: egy képet mutattok és arra a reagálás egy "de cuki vagy" vagy például "de aranyos vagy"...

2014. jún. 25. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt ne mond hogy cuki cuki a szomszéd kiskutyája de fiúra/férfira ne mond kérlek! a másik 2vel nincs bajom jól eső bókok :)
2014. jún. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát azt gondolnám hazudik mert sós vagyok,aranyos meg nem cuki meg végképp.
2014. jún. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 10inchhero ***** válasza:
a cuki így 20+ idegesít, de meg lehet szokni. Attól függ, ki mondja :D
2014. jún. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
A cuki az nem olyan jó. De a többi jól esik, csak ne a barátok elöt.
2014. jún. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem mind a 3 jól esik, ha barátnőm mondja :D
2014. jún. 26. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem is, ha barátnő mondja akkor bármilyen aranyos cuki stb. dicsérés is jól esik :)
2014. jún. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A cukit hanyagolnám föleg barátok előtt de ha már mondja akkor mondja...
2014. jún. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. jún. 27. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!