Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy csaj azt mondja nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj azt mondja nekem hogy: "nagyon édes vagy" akkor mire gondol?

Figyelt kérdés

mert nekem tetszik és szerintem tudja, csak majdnem fiatalabb tőlem 10 évvel, de én is annyinak érzem magam mint ő.


megmondom őszintén kicsit félek közeledni, mert olyan kislányos nő, mint egy királykisasszony



2013. ápr. 19. 23:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2013. ápr. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én akkor szoktam ezt mondani, ha kedves a srác, de nem tetszik
2013. ápr. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
17, 25
2013. ápr. 19. 23:55
 4/9 A kérdező kommentje:
ja és tudom hogy nem 10 év még mielőtt vki beleköt :)
2013. ápr. 19. 23:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor azt gondolja, hogy nagyon édes vagy! :)
2013. ápr. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
en akkor mondom ezt ha valaki megnevettetett, vagy szimplan aranyos a viselkedese :)
2013. ápr. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem semmi xtra.nekem is mondták már csak úgy..De semmi nem lett belöle..hát ezért nem is leszek kedves többet :S Am a korodbeli lányok is kedvessek és királykisasszonyok,nincs értelme túl kombinálni.
2013. ápr. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 géza999 válasza:
100%
Magas a vércukrod...
2013. ápr. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez legfőbbképpen szerintem a hangsúlytól függ. Mert lehet dicséret,lehet irónia is. Szóval szituációtól függő is,hogy miért mondta.
2013. ápr. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!