Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi torténhetett vele? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi torténhetett vele? Miért változott ilyen hirtelen? Mit érezhet?

Figyelt kérdés

Tehát szitu:

Év elején új fiú jott az osztályba, akkor rettentően utáltuk egymást. Majd kezdtünk szépen megbarátkozni a tudattal, hogy osztálytársak vagyunk és nem áshatjuk el egymást az erdőbe ugy hogy senki ne tudjon róla. Később keztünk el beszélgetni.. Akkor kezdett el tetszeni. Akkor elmoindtam neki.. és hát azt mondta h nem gáz meg minden, de neki az egyik, bocsánat a kifejezésért r*banc osztálytársam tetszik, aki hetente váltogatja a barátját. Akkor kovetkezett egy olyan időszak, hogy igyekeztük egymást a lehető legmeszebb elkerülni. Később elkezdtem sportolni, ő is azt sportolta már régebbről. Hát mit ne mondjak akkor a baráti kapcsolatunk igen "felvirágzott". Táncolt nekem, énekeltünk, az ő teáját ittam, lesúgta a dolgi válaszogat, mellém ült, együtt mentünk haza, folyton nevettettük egymást akár órán is, ami annyira nem tetszett a tanároknak. Aztán váratlan fordulat kovetkezett. Már nem csinált semmit. Elhagyta ezeket a szokáisat. Nagyon meglepődtem, mert eddig minden nap ő kezdte el a hülyeségeket.. és egyszer csak nem. Elhúzodott a távolba, és vagy 2 hónapja csak néz.. Folyton.. Messziről. Mi torténthetett vele? nem értem.. Mellesleg megjegyzem hogy hét hónapja szerelmes vagyok belé.. Tipp? Tanács? Bocsi hogy hosszú lett.



2014. jún. 26. 09:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Kezdj el felé közeledni. fejezd ki valahogy, és add a tudtára, hogy tetszik neked, és többet akarsz tőle mint a jó barátság! Lehet Ő is pont azért kezdett tőled elhúzódni, mert beléd szeretett, de esetleg félt, hogy elutasítod és csak barátságot akarsz és meg sem próbálta, inkább elkezdett hátrálni. Ha ilyen jól elvagytok együtt összeilletek, ne hagyjátok, hogy a nagy szerelem elrobogjon mellettetek. Én szurkolok nektek, hajrá ;)
2014. jún. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen a válaszodat!
2014. jún. 26. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!