Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek leszbikus vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek leszbikus vagy érez valamit?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőmnek van egy barátnője. Ez a barátnője folyton ölelgeti a haveromat, meg puszilgatja, meg az ölébe veszi meg simogatja, meg mindig írja neki viberen hogy 'nagyon szeretlek' meg ilyeneket. meg egyszer majdnem megcsókolta meg mindig közel rakja az arcát a haveroméhoz mintha megakarná csókolni és azután sok ideig néz a szemébe...

az én nagyon hülye kérdésem..szerintetek leszbikus?



2014. jún. 26. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Vagy biszex.
2014. jún. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A haverod csaj?
2014. jún. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen, a haverom csaj.
2014. jún. 26. 15:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Na akkor ott a válasz a kérdésed végén.
2014. jún. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek? Nem feltétlen szexualitás szempontjából érdemes megközelíteni ezt a témát szerintem, arról van szó hogy megosztott szeretet fűzi a lányt a barátnőjéhez - mind lelki mind fizikai. Majd kifejtem ha nem lenne világos mire gondolok pontosan.
2014. jún. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igaz van az előttem szólónak. Én is a másik csapatban játszom de szeretem annyira a baráti társaságomat, h külső szemmel érdekesnek tűnhetne akár. Ha valami nem fekete és fehér akkor az érzéseink egy másik ember iránt. Szerintem hagyd őket, ha lesz mit mondaniuk eléd állnak majd.
2014. jún. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!