Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsit érdekes volt a buli,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit érdekes volt a buli, jelenthet valamit? Vagy csak barátként tekint rám a csaj?

Figyelt kérdés

Szóval össze futottunk egy buliban egy lány ismerősömmel, ittunk kicsit aztán elmentünk táncolni. Na a tánc.. hát nemtudom, nekem nem igazán egy baráti tánc jött le belőle de lehet csak én vagyok lemaradva e téren.. Végig össze voltunk bújva kb, simán engedte h megfogjam a seggét, aztán megfordult és hátulról is hozzám simult és úgy táncolt. Aztán kimentünk kicsit ott is összebújtunk, ilyeneket mondott hogy milyen jó engem ölelni stb.

Aztán elköszöntünk 3 puszival (ezt se tudom h jelent-e valamit a mennyiség).

Lányok egy barátotokkal csinálnátok ilyeneket? Vagy csak a pia? Bár nem ittunk sokat. Közelibb viszonyban vagyunk azért, de elvileg csak barátok. Vagy én vagyok lemaradva és ilyenek a mai tini csajok?:D Mert akkor gyakrabban eljárok bulizni esküszöm.

Csaj 15 én 16.



2014. jún. 26. 17:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

15-16 éves inni meg segget fogdosni/fogdostatni megy a buliba? Agyam eldobom!

Ri..nc! Dugd meg, mindegy neki

2014. aug. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!