Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok az izmos, kigyúrt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok az izmos, kigyúrt pasikat imádják?

Figyelt kérdés

Ez a tapasztalatom,a dagadóan izmos,kidolgozott testű,általában tetovált pasik mászkálnak a szép csajokkal,mégpedig nem a szőke cicababákkal,az okos,értelmes lányok is ilyen fiúra vágynak manapság.Imádják őket,az átlag srácokra gúnyosan tekintenek kigyúrt csávójuk tetovált karjai közül.

Én 190 cm magas és helyes arcú vagyok,de nem túlságosan izmos.Széles a vállam,enyhén látszanak az izmaim,de nem feltűnő,nincs benne sok munka.Csak pár hónapja kezdtem az edzést,de teljesen belebolondultam a témába.Minden testépítők által ajánlott "irodalmat" elolvastam,ismerem az összes gyakorlatot,azok helyes kivitelezését,melyik izomcsoportokra hatnak(elsődleges,illetve besegítő izmok).Van kondibérletem és még egy darabig az lesz az elsődleges edzőhelyem,de folyamatosan szerzek cuccokat otthonra is.Már vannak kézisúlyzóim(egy pár könnyebb pl.bemelegítésre vagy erősen izolációs gyakorlatokra pl.tárogatás és egy pár nehezebb),állítható fekpadot is szereztem és tervben vannak különféle rudak tárcsákkal.

Annyira jóleső érzés edzeni,nagyon várom már az eredményt.


2014. jún. 26. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Megválaszoltad magadnak is. Ha más mást mondana úgysem hinnéd el. De még mindig jobb amit csinálsz, mint a sok nyavalygós p ö cs ezen az oldalon.
2014. jún. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azért ha saját magad miatt edzenél és nem a csajok miatt biztosan jobban járnál. Amúgy a felvázolt helyzet általánosítás, nagyon is. Sanszos hogy rossz helyen és rossz típusban keresed az "igazit". Az edzést viszont ne add fel! :)
2014. jún. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Nem tudom mennyire számítok szép csajnak, de nekem nem a kigyúrt pasik jönnek be a legjobban. Sőt, van amikor taszít is, ha valakinek izmosabb a karja, mint nekem a 2 együtt.
2014. jún. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Figyelj. IGEN. Ez a válasz, a nők génjeibe ilyen információk vannak kódolva. Mint ahogy ti is a széles csípőjű lányokat keresitek (a könnyebb gyerekszülés végett). Nah meg a nagy mellek (ÁLTALÁNOSÍTÁS!), szóval nem kell ezen csodálkozni, igen, mi nők a izmos pasikra bukunk, mert régen az ő kimagasló állóképességük és fizikumuk mentett meg minket -és az utódokat, a vadaktól. Ez a nagy téma.

16/L

2014. jún. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Aki szeretni az izmos pasikat irjon privit!: *
2014. jún. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én ki nem állhatom a kigyúrt pasikat.. L
2014. jún. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én is az izmos pasikat szeretem de azért mert a vékonyoktól és a kövérektől is szó szerint undorodom a barátom pl nem izmos de olyan jó teste van ez egy kivétel de nyilván ha izmosabb lenne jobban nézne ki.
2014. jún. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, most ez a divat!
2014. jún. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mióta vagy 190 centi? Tegnap még csak 188 centi voltál?
2014. jún. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Költőnő? ***** válasza:
Én az effajta hülye kérdéseket imádom.
2014. jún. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!