Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok szeretik a kigyúrt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok szeretik a kigyúrt pasikat?

Figyelt kérdés
Ha nem, akkor miért nem?! Én 87 kiló vagyok a 180 centis magasságomhoz. 4 éve edzek. De a tapasztalataim szerint ez még nem túl sok egy lánynak. Miben jobb egy vékony fiú?!
2014. ápr. 28. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Mert a vékony az pénzes volt esetleg?
2014. ápr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az igaz... De a gyúrósok is lehetnek pénzesek
2014. ápr. 28. 21:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert egy szetgyúrt férfi mű..

Aogyan a szilikonmellü, tetováltszemöldökű eltöltött sszájú, aanyonszolizott csajok is ( nek kell hogy így legyen, elég ha ilyennek néznek ki)

Tehát nem természetes..

Szeretem, ha egy férfi izmos, de csak ha szálkás..

Neszeretem azokat az izmokat, amik csak súly emelésre, vagy súly kinyomásra(stb) valók, hanem azt az izmt,mamitől sportosnak, egészségesnek, élettel telinek tűnik valaki..

A gyúrós pasik izma mindig statikusnak tűnik, nincs rá jobb szó.. .semmi dinamika nincs bennük..

Persze ez egyéni vélemyény;-)

2014. ápr. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A kokszosoknak tényleg mű az izmuk. :) De aki, mint például én nem kokszol annak igazi az izma, és nem mű. Persze nem tetszhet mindenkinek :D. Én amúgy mellette szoktam futni 1 órát is akár.
2014. ápr. 28. 22:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Kigyúrt pasi= kokszos pasi..


Izmos pasi, aki "gyúrni". Jár, tehát edz.. Az nem ugyanaz...

Hiszen edzes nelkül nem varázsolődik az emberre izom..

2014. ápr. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt azért szeretitek csajok mikor a kokszos fas*ommal úgy szétk*rom a punc*tokat hogy felse tudtok kelni :-D:-D
2014. ápr. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!